اخبار رمز ارز

Arrow Markets پلت فرم معاملاتی گزینه های رمزنگاری را برای بازارهای غیر ایالات متحده راه اندازی می کند

Arrow Markets پلتفرم جدیدی را برای تجارت گزینه های رمزنگاری غیرآمریکایی راه اندازی کرده است که هدف آن ساده سازی فرآیند تجارت برای کاربران در سطح بین المللی است.

این ابتکار به دنبال پر کردن شکاف در بازار است، شبیه به نقشی که رابینهود در ایالات متحده برای معاملات گزینه های سهام ایفا می کند، اما با تمرکز بر بخش defi.

Arrow Markets با پشتیبانی Framework Ventures، Delphi Ventures و Blizzard the Avalanche Ecosystem Fund قصد دارد بخش قابل توجهی از بازار گزینه های defi را به دست آورد.

این پلتفرم بر روی زنجیره C Avalanche کار می‌کند و سیستم درخواست اجرا (RFE) را معرفی می‌کند که رویکرد سنتی درخواست برای قیمت (RFQ) را با استفاده از فناوری بلاک چین برای اطمینان از قیمت‌گذاری گزینه‌های کارآمدتر و کاهش ریسک طرف مقابل، تقویت می‌کند.

سیستم Arrow Markets به کاربران اجازه می دهد تا قیمت و میزان تحمل لغزش خود را مشخص کنند، و امکان ارسال درخواست مستقیم به بلاک چین را برای تطبیق می دهد. هدف از این فرآیند حذف مراحل غیرضروری و بهینه سازی قیمت ها در سناریوهای کم نقدینگی است.

این به این معنی است که سازندگان بازار در معرض خطر قیمت‌های قدیمی بسیار کمتری هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد «اسپردهای پیشنهادی کمتر» را نقل‌قول کنند و در عین حال به کاربران این امکان را می‌دهد تا بر میزان «لغزش» آنها نسبت به مظنه مرجع کنترل داشته باشند. ادوارد مهرز، یکی از بنیانگذاران Arrow Markets به کریپتوفارسگفت: این یک برد-برد برای هر دو طرف است.

یکی از ویژگی‌های متمایز Arrow Markets رابط کاربری و تجربه آن است، به‌ویژه «حالت ساده» که کاربران را از طریق انتخاب گزینه‌ها و استراتژی‌ها بر اساس چشم‌انداز بازار و ترجیحات آنها در مورد دارایی اساسی، مانند اتریوم (ETH) راهنمایی می‌کند.

این پروژه همچنین بر آموزش و تمرین برای معامله گران در تمام سطوح تجربه، ارائه منابع گسترده و یک محیط آزمایشی برای انجام معاملات بدون ریسک تاکید دارد.

روی لنر، شریک در Framework Ventures گفت: «ما هیجان زده هستیم که از Arrow Markets برای کمک به رشد بازار گزینه های زنجیره ای حمایت کنیم.

او افزود: «طراحی Arrow تجربه معاملات گزینه‌ها را ساده‌تر می‌کند، و تجارت خرده‌فروشی و مؤسسات را آسان می‌کند و هر گونه استراتژی گزینه‌ها را در زنجیره تسویه می‌کند».

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا