اخبار رمز ارز

AC Capital ماهیت افزایش میم کوین را توضیح می دهد

کالین وو، روزنامه‌نگار چینی، گزارش آرمونیو، کارشناس AC Capital را منتشر کرد که محبوبیت اخیر سکه‌های میم را توضیح داد.

به گفته این کارشناس، انتشار اطلاعات به دو بخش آلودگی اطلاعات و مصونیت اطلاعاتی تقسیم می شود. همین اصل در مورد هیپ سکه های میم نیز صدق می کند.

آرمونیو خاطرنشان می کند که میم کوین ها به یک پدیده منحصر به فرد در اقتصاد توجه عصر وب 3 تبدیل شده اند، جایی که تمرکز مستقیماً یک ارزش مالی تعیین می شود. ترکیب سرمایه و توجه، نشانه های میم را ایجاد می کند. علاوه بر اثر ثروت، ماتریس رهبران نظر کلیدی (KOL)، محیط توزیع و سازگاری محتوای اطلاعات بسیار مهم هستند.

در این مورد، نویسنده توجه ویژه ای به پدیده نشانه کتاب میم (BOME) دارد که توسط اینفلوئنسرهایی که هنرمند نیز هستند حمایت می شود. در حالی که هنرمندان نام های بزرگی نیستند، آنها متمایز می شوند زیرا دارای یک پایه فالوور نزدیک هستند.

«در دنیای میم‌ها، جایی که توجه کلیدی است، می‌توان پدیده بازگشت توجه به سرمایه‌گذاری را در نظر گرفت. به عنوان مثال، جامعه Bome به افزایش ارزش جامعه SMOWL کمک کرد.

آرمونیو، کارشناس AC Capital

نویسنده تبلیغات تبلیغاتی پیرامون سکه‌های میم را به فشار اطلاعات کاهش می‌دهد. ماهیت عمومی کردن اطلاعات این است که اطمینان حاصل شود که سطح عفونت از سطح ایمنی فراتر رود. تا زمانی که تعداد افراد «آلوده» در واحد زمان از افرادی که بهبود یافته اند بیشتر شود، تعداد دنبال کنندگان اطلاعات مد روز افزایش می یابد و اطلاعات به طور گسترده تری پخش می شود.

علیرغم اصلاح اولین ارز دیجیتال، چندین آلتکوین رشد ثابتی را نشان می‌دهند، به خصوص توکن‌های میم. به گفته CoinGecko، کل سرمایه این بخش به 50 میلیارد دلار رسیده است. Dogwifhat (WIF)، Bonk (BONK) و BOME پرطرفدارترین سکه‌های میم بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا