اخبار رمز ارز

یکی از بنیانگذاران A16z، گلکسی دیجیتال، صندوق رمزنگاری جدید 75 میلیون دلاری 1kx را بازگرداند

کهنه‌کاران سرمایه‌گذاری خطرپذیر و همچنین شرکت‌های مدیریت رمزارز برای حمایت از صندوق جدید 1kx که بر برنامه‌های مصرف‌کننده ارزهای دیجیتال متمرکز است، صف کشیده‌اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، شرکت سرمایه گذاری کریپتو که در رشد اکوسیستم 1kx تخصص دارد، اشتراک صندوق سرمایه گذاری اولیه خود را برای حمایت از پروژه های کریپتو افزایش داده است. این صندوق که ارزش آن ۷۵ میلیون دلار گزارش شده است، حمایت چهره‌های برجسته در بخش‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و مدیریت ارزهای دیجیتال مانند مارک آندرسن، یکی از بنیان‌گذاران a16z، Galaxy Digital مایکل نووگراتز، و Accolade Partners را به خود جلب کرده است.

اگرچه Accolade به عنوان سرمایه‌گذار اصلی در صندوق جدید یاد می‌شود، اما میزان سهام آن در زمان نگارش این گزارش فاش نشده است. در حالی که جزئیات مربوط به جهت های سرمایه گذاری هنوز به طور کامل فاش نشده است، انتظار می رود که صندوق جدید در درجه اول بر برنامه های کاربردی مصرف کننده کریپتو تمرکز کند.

1kx سابقه پشتیبانی از پروژه‌های رمزنگاری متعدد، به‌ویژه پروژه‌هایی که حول محور راه‌حل‌های زیرساختی و امور مالی غیرمتمرکز مانند Gitcoin، Gnosis و code4arena هستند، با توجه به نمونه‌کارهای این شرکت، دارد.

1kx که در سال 2017 توسط کریستوفر هیمن و لاسه کلاوزن تأسیس شد، به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر با تمرکز استراتژیک بر روی سرمایه گذاری های اولیه در پروژه های بلاک چین و کریپتو فعالیت می کند. همانطور که در وب سایت آن نشان داده شده است. علاوه بر پشتوانه مالی، 1kx همچنین به عنوان راهنمایی استراتژیک و فرصت‌های شبکه‌سازی برای شرکت‌های نمونه کار خود شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا