اخبار رمز ارز

کیف پول بیت کوین UniSat نسبت به اپلیکیشن جعلی iOS اپل هشدار می دهد

UniSat به کاربران در مورد کیف پول بیت کوین مخربی که در فروشگاه اپلیکیشن اپل میزبانی شده است، هشدار می دهد، زیرا BTC 5 درصد کمتر از بالاترین حد تاریخ دارایی رد و بدل می کند.

در 1 آوریل، UniSat ارائه‌دهنده کیف پول بیت‌کوین (BTC) به جامعه ارزهای دیجیتال از نسخه جعلی برنامه iOS راه‌حل ذخیره‌سازی دارایی دیجیتال غیرمتمرکز خود هشدار داد. این تقلید که “unisatWallet” نام دارد، توسط فناوری شبکه Zunyi Yibai ارائه شده است.

مشخص نیست که این اپلیکیشن چه مدت در بازار اپلیکیشن اپل وجود داشته است و کریپتوفارسنمی تواند افراد پشت زونی ییبای را تایید کند. تا زمان نگارش این مقاله، این برنامه نیز هیچ بررسی نداشت و کاربران هیچ گونه ضرری را گزارش نکرده بودند.

کیف پول تقلبی بیت کوین احتمالا برای سرقت دارایی های کاربران با به دست آوردن کلیدهای خصوصی و به خطر انداختن عبارات اولیه ایجاد شده است.

کلیدهای خصوصی و عبارات اولیه ویژگی های الفبایی هستند که برای اهداف امنیتی به کیف پول های رمزنگاری متصل می شوند. این اجزا به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا کیف پول خود را بازیابی یا به دستگاه های جداگانه منتقل کنند. برعکس، هکرها همچنین می توانند از ابزارها برای تخلیه توکن ها از یک آدرس غیرمتمرکز استفاده کنند.

سال گذشته، این استارت‌آپ اعلام کرد که کیف پول بیت کوین آن بیش از 300000 کاربر هفتگی دارد. داده ها با استفاده از تجزیه و تحلیل فروشگاه Google Chrome ذکر شده است. UniSat، مانند سایر راه حل های کیف پول مانند MetaMask، در درجه اول به عنوان یک افزونه مرورگر عمل می کند و به کاربران اجازه می دهد تا از ابزار از طریق رایانه شخصی خود در حال حرکت استفاده کنند.

UniSat با بهره برداری دوگانه خرج کردن BRC-20 تحت تأثیر قرار گرفت

این اخطار تقریبا یک سال پس از اینکه UniSat دچار حمله دوگانه خرج شد منتشر شد. در آوریل 2023، بهره‌برداران دارایی‌های BRC-20 را از بازار Ordinals پلت‌فرم به دلیل یک اشکال در پایگاه کد حذف کردند.

BRC-2O، مخفف بیت کوین Request for Comment، یک رمز استاندارد است که به ایجاد دارایی قابل تعویض در شبکه بیت کوین کمک می کند. این مفهوم شبیه ERC-20 اتریوم است و به عنوان یک مکانیسم تحویل برای Defi در بلاک چین BTC تبلیغ می شود.

توسعه دهنده مستعار Domo این استاندارد را در مارس سال گذشته بر اساس پروتکل Ordinals طراحی شده توسط کیسی رودارمور ایجاد کرد. این بخش از آن زمان به ازای هر CoinGecko به یک بازار 3 میلیارد دلاری تبدیل شده است.

UniSat
توکن های برتر BRC-20 | منبع: CoinGecko


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا