اخبار رمز ارز

کریگ رایت که در تولیپ تراست مورد بازجویی قرار گرفت، نقش کلیمن در دادگاه را رد کرد

در ششمین روز بازجویی متقابل کریگ رایت، قاضی عمیق‌تر در رابطه با دیوید کلیمن و جزئیات پیچیده پیرامون تولیپ تراست تحقیق کرد.

بر اساس گفتگوی دادگاه اشاره شده توسط تحقیق بیت مکس، جلسه امروز با بررسی شدید اظهارات گذشته رایت و رابطه او با کلیمان فقید مشخص شد و پیچیدگی های مشارکت آنها و روزهای پایه بیت کوین را روشن کرد.

دادگاه رایت را تحت فشار قرار داد تا کلیمان درگیر تولیپ تراست باشد، مجموعه ای از تراست هایی که رایت قبلاً ادعا می کرد برای مدیریت بخش قابل توجهی از بیت کوین های اولیه استخراج شده تأسیس شده اند.

پاسخ‌های رایت در هنگام بازجویی از قاضی نوسان داشت، به‌ویژه زمانی که با ادعاهای قبلی‌اش مبنی بر اینکه کلیمان یک امین است، مواجه شد، بیانیه‌ای که او بعداً اظهار داشت که تحت تهدید تحقیر مجبور به اعلامیه شده است.

این امر باعث تحقیقات بیشتر از قاضی شد که منجر به درک و مدیریت رایت از اسناد تراست و ادعای وی مبنی بر اینکه هرگز رسماً به عنوان امین عمل نکرده است.

افزودن یک لایه دیگر به جلسات روز، سوالاتی در مورد پست های وبلاگ رایت بود، به ویژه پست های مربوط به ژانویه 2009، که به طور بالقوه می تواند او را با ایجاد بیت کوین مرتبط کند. رایت از مدیریت و نویسندگی وبلاگ فاصله گرفت و آن را به شخص ثالث نسبت داد.

همچنین بخوانید:   احتمال آغاز یک صعود جدید با انقضای آپشن‌های 3.2 میلیارد دلاری بیت کوین در روز جمعه

رایت مدعی شد که محتوای وبلاگ‌هایش او را به‌طور قطعی به‌عنوان ساتوشی ناکاموتو نشان نمی‌دهد، و این امر روایت پیرامون هویت خالق بیت‌کوین را پیچیده‌تر می‌کند.

کلیمن و رابطه اش با کریگ رایت

دیوید کلیمن یک متخصص پزشکی قانونی کامپیوتری آمریکایی بود که به طور گسترده در جامعه ارزهای دیجیتال به دلیل ارتباط ادعایی خود با ایجاد بیت کوین شناخته شده است. کلیمن که در سال 2013 درگذشت، یک دانشمند کامپیوتر و متخصص امنیت بود که در سمت های مختلف مرتبط با امنیت کامپیوتر و پزشکی قانونی کار کرده بود.

پس از مرگ کلیمن، نبرد حقوقی بین املاک او و رایت درگرفت. این دارایی ادعا کرد که کلیمن در ایجاد بیت کوین نقش داشته است و بنابراین، دارایی او مستحق بخشی از ثروت بیت کوین است که گفته می شود رایت کنترل می کند.

این شکایت نام کلیمن را در دنیای ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار داد و سؤالاتی را در مورد نقش احتمالی او در توسعه بیت کوین ایجاد کرد. با وجود این ادعاها و درگیری های حقوقی، هیچ مدرک قطعی دال بر نقش مستقیم کلیمن در ایجاد بیت کوین وجود ندارد.

همچنین بخوانید:   یک تحلیلگر محبوب، آینده بیت کوین را در کوتاه مدت نزولی و در بلند مدت صعودی می بیند


نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا