اخبار رمز ارز

کاهش 28 درصدی شیبا اینو در این ماه، علیرغم سوزاندن تقریباً 2 میلیارد توکن SHIB

اگرچه میم کوین غیرمتمرکزشیبا اینو همزمان با افزایش بازارهای ارزهای دیجیتال در هفته گذشته افزایش یافته اما این توکن از ابتدای ماه به شدت سقوط کرده است.

در واقع، دارایی دیجیتال دسامبر پرآشوبی را پشت سر گذاشته است. طبق داده‌های CoinMarketCap، ارزش بازار از 26.4 میلیارد دلار در 1 دسامبر به 18.93 میلیارد دلار در 28 دسامبر 2021 رسید که کاهش 28 درصدی را نشان می‌دهد.

علاوه بر این، وقتی این واقعیت را در نظر بگیرید که قیمت شیبا اینو 7.47 میلیارد دلار از دست داده و علیرغم سوزاندن بیش از 1.9 میلیارد SHIB در این مدت به کاهش ادامه داده، چشم انداز این کوین تاریک به نظر می رسد.

سوزاندن توکن SHIB

داده های اخیر نشان می دهد که هفته 20 تا 26 دسامبر رکورد جدیدی را برای سوزاندن توکن SHIB با مجموع 1,140,746,704 توکن ثبت کرد. در طول هفت روز گذشته که بیش از 544 میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شد، و 109 درصد مقدار آن افزایش یافته است.

وقتی صحبت از تراکنش‌های تک به میان می‌آید، بیشترین سوزاندن در 23 دسامبر رخ داد که 692,937,338 SHIB به یک کیف پول مرده منتقل شد.

چرا این همه SHIB سوزانده شد

Bigger Entertainment بزرگترین جشن سوزاندن SHIB در تاریخ را برنامه ریزی کرد، که نقشی حیاتی در موفقیت آمیزترین هفته در تاریخ SHIB تا این لحظه ایفا کرد.

بلیط‌ها به قیمت 5 دلار به طرفداران فروخته شد تا در جشن سوزاندن شرکت کنند، و Big Entertainment سپس SHIB را برابر با مقدار پول جمع‌آوری شده خریداری کرد و همه آنها را سوزاند.

همچنین بخوانید:   ایلان ماسک می گوید که دوج کوین بهتر از کوین های دیگر است

به طور قابل توجهی، این ارقام نشان می‌دهند که مشارکت‌های کوچک سوزاندن، همراه با سهم‌های سوزاندن زیاد، تقریباً به طور قطع تأثیر قابل‌توجهی بر کاهش در دسترس بودن SHIB خواهند داشت. در نهایت، چیزی که طرفداران این دارایی امیدوارند این است که قیمت آن در بلندمدت افزایش یابد.

تاکنون، 410,292,481,894,121 توکن SHIB  ، چهل درصد از مقدار اولیه یک کوادریلیون توکن سوزانده شده است.

SHIB پربازدیدترین ارز رمزنگاری شده در CoinMarketCap در سال 2021 است.

 

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا