تحلیل و بررسی رمز ارزهاسرمایه گذاریمیم کوین

پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2022

در این مقاله قصد داریم درباره پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2022 صحبت کنیم و ببینم که قیمت شیبا در آینده به چه صورت است و آپدیت های آینده شیبا چگونه خواهد بود.

شیبا اینو چیست؟

شیبا اینو (SHIB) یک میم کوین است که عنوان آن از نژاد یک سگ ژاپنی گرفته‌شده است. این رمز ارز در سال 2020 توسط یک توسعه‌دهنده به نام ریوشی در گروهی از ارزهای رمز پایه با مضمون سگ ایجاد شد. اغلب SHIB را جایگزین دوج کوین می‌دانند. درهرصورت سکه شیبا اینو به‌عنوان «قاتل دوج کوین» طراحی‌شده است. شیببا اینو یکی از ارزهای دیجیتال جدید است که توانسته در زمان خیلی کم، طرفداران خیلی زیادی را به خود جذب کند. برای بررسی شیبا اینو در سال 2022 همراه ما باشید.

رشد بازار رمز ارز شیبا اینو

قیمت شیبا اینو در سال 2022 تغییرات زیادی خواهد کرد. این ارز دیجیتال که به‌تازگی وارد رمز ارزها شده است و در زمان کوتاهی هم توانسته نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند.

شیبا اینو در سال گذشته با رشد بسیار خوبی مواجه بوده و به همین دلیل هم برخی از افراد حدس می‌زنند که در سال آینده نیز با شیب صعودی همراه خواهیم بود.

به دلیل اینکه این ارز دیجیتال در سال گذشته همواره روند روبه رشدی داشت، بسیاری از افراد تصمیم گرفتند که روی این رمز ارز سرمایه‌گذاری کنند و از سوی دیگر، برخی از این افراد دچار شک و تردید شده‌اند و نمی‌دانند که آیا آینده شیبا اینو هم مثل گذشته آن درخشان خواهد بود یا خیر.

سال گذشته بازار بسیاری از رمز ارزها ازجمله شیبا اینو بسیار خوب بود. دارایی این بازار در سال گذشته به بیش از 3 تریلیون هم رسید که مبلغ قابل‌توجهی است و چون این قیمت برای اولین بار در تاریخ اتفاق افتاد در ذهن همه سرمایه‌گذاران ماند. به همین دلیل هم بسیاری در جست‌وجوی این هستند که آیا در سال جدید این رمز ارز مانند سال قبل پیشرفت خواهد داشت؟

رمز ارز شیبا اینو معمولاً یکی از سرسخت‌ترین رقبای دوج‌کوین است. به همین دلیل، افراد زیادی که در یکی از این ارزها سرمایه‌گذاری کرده باشند، قصد دارند درباره آینده آن‌ها بیشتر اطلاعات کسب کنند. برای اطلاع از قیمت شیبا اینو در سال 2022 ذکر این نکته ضروری است که قیمت بیت کوین در سال گذشته به بیشتر از 60000 دلار هم رسید.

همچنین بخوانید:   125 میلیون SHIB در پنج روز گذشته سوزانده شده
پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2022
پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2022

بر اساس بررسی داده‌ها توسط کارشناسان حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای، قیمت شیبا تا پایان سال 2022 به 0.0002 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 0.00025 دلار را نشان خواهد داد. سپس رشد کاهش می‌یابد، اما سقوط عمده‌ای انتظار نمی‌رود. انتظار می‌رود با پیشرفت‌هایی که در پلتفرم این ارز در آینده اتفاق می‌افتد قیمت آن به 0.0001 دلار می‌رسند و ممکن است برای آینده‌ی نزدیک این مهم اتفاق بیفتد.

برخی از تحلیل گران معتبر جهان معتقدند که قیمت شیبا می‌تواند در کوتاه‌مدت و بلندمدت به روند افزایشی خود ادامه می‌دهد و این نشان می‌دهد که شیبا اینو برخلاف رسیدن به جایگاه 10 رمز ارز برتر، اهداف دیگری را برای رسیدن به جایگاه بهتری در بازار کریپتو و رمز ارز دارد.

مهم‌ترین موضوعی که سبب سرمایه‎‌گذاران به سمت شیبا اینو جذب شوند، رشد چشمگیر آن بود. این ارز دیجیتال نوپا نزدیک به 45000000 درصد پیشرفت داشت و به همین دلیل هم سرمایه‌گذاران آن خیلی زیاد شدند و به بیشتر از یک‌میلیون نفر رسیدند.

یک نکته مهم وجود دارد و آن این است که شیبا اینو بعد از رسیدن به اوج خود در اکتبر سال 2021، با کاهش قیمت کمی مواجه شد. همین امر باعث شد که برخی از سرمایه‌گذاران به آینده این رمز ارز شک کنند و دچار تردید شوند. ین سرمایه‌گذاران حدس می‌زنند که ممکن است روند نزولی قیمت شیبا اینو در سال 2022 نیز همچنان ادامه‌دار باشد. از سمت دیگر، برخی از افراد دیگر معتقدند که این اتفاق فقط یک رویداد موقتی و گذرا بوده و بعد از مدتی همه‌چیز به روال قبل بازمی‌گردد.

آپدیت های آینده شیبا ، آیا شیبا در متاورس وارد می‌شود؟

عده‌ای معتقدند تحول بسیار خاص و شگفت‌انگیز درباره شیبا اینو وجود دارد؛ ابتدا اینکه با پرتاب برنامه‌ریزی‌شده “شیبرس” در سال 2022 وارد فضای متاورس می‌شود. متاورس درواقع پیوند جهان فیزیکی با زندگی دیجیتال، دنیای آواتارها و نسل بعدی اینترنت است. متاورس یک ابر واقعیت مجازی است که کاربران آن قادر خواهند بود از سرتاسر دنیا به آن متصل شوند و به‌عنوان فضای بعدی اینترنت، سه‌بعدی خواهد بود.

شیبا اینو بر روی بلاک چین اتریوم ساخته‌شده است

جهت مطالعه و بررسی پیش‌بینی قیمت شیبا اینو در سال 2022 باید بدانید که این ارز دیجیتال بر روی بلاک چین اتریوم ساخته‌شده است. همچنین شیبا اینو به‌عنوان ارزی شناخته‌شده که برخلاف اتریوم و دیگر رقبای خود، یک شبکه بلاک چین نیست. به همین علت استفاده از آن تنها به پرداخت برای برخی از کالاها یا برخی کارهای تجاری محدود می‌شود. همچنین این رمز ارز برای تجارت توکن و ایجاد درآمد غیرفعال از طریق سهام نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.

همچنین بخوانید:   ارز شیبا چیست؟
شیبا اینو بر روی بلاک چین اتریوم ساخته‌شده است
شیبا اینو بر روی بلاک چین اتریوم ساخته‌شده است

توکن های شیبا اینو

شیبا اینو دارای سه نمونه کلی توکن است. یکی از آن‌‌ توکن ها برای معامله است و دیگری برای ارائه پاداش؛ و در آخر سومین توکن شیبا هم برای رأی دادن به پیشنهادهای بکار گرفته می‌شود.

توکنی که برای معاملات است مخصوص زمان‌هایی است که صحبت درباره ارزش بازار رمز ارز شیبا پیش می‌آید. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این ارز که تأثیر بسیار زیادی بر قیمت شیبا اینو در سال 2022 دارد، مشتریان وفادار آن بوده است. این افراد در سال 2021 به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کردند که موجب شد آن را از سایر ارزها جدا کنند و متمایز بدانند.

Shibarium چیست؟

باوجود همه مواردی که گفتیم، گروه اصلی شیبا، اقدام به برنامه‌ریزی برای ایجاد یک برنامه مقیاس بندی به نام Shibarium کرده است که امکان دارد این امکان را در سال جدید به برنامه اضافه کند.

شیبا اینو در حال حاضر با کارمزدهای بالا و شلوغی بسیار زیادی به کار خود ادامه می‌دهد و این در حالی است که تیم سازنده آن اعلام کرده‌اند که Shibarium با این مشکل روبرو نخواهد بود و شلوغی و کارمزد بیش‌ازحد شبکه را کاهش خواهد داد.

آیا Shibarium بر تقویت و افزایش قیمت شیبا در آینده تأثیر دارد؟

این حدس وجود دارد که قابلیت Shibarium بر تقویت شیبا اینو تأثیر زیادی بگذارد. برخی پشتیبانی و حمایت طرفداران این ارز می‌تواند باعث تقویت و رشد چشمگیر آن شوند، اما هنوز هم عده‌ای از افراد معتقدند که شیبا اینو در سال 2022 نمی‌تواند رشد چندان خوبی داشته باشد و این در حالی است که سایر رقبای این ارز دیجیتال، قابلیت‌های خاصی را ارائه می‌دهند که موجب برتری آن‌ها می‌شود. درنتیجه، شیبا اینو تفاوت چندانی با بسیاری از ارزها نخواهد داشت. همچنین عده‌ای معتقدند که حتی قابلیت Shibarium هم نمی‌تواند مشکلات موجود در آن راکم کند. درنتیجه، بسیاری از سرمایه‌گذاران، ارزهایی که بلاک‌چین قدرتمندی دارند را به بسیاری از ارزها مانند شیبا اینو ترجیح می‌دهند.

طبق گفته سایت آنالیتیکس اینسایت ، قیمت شیبان اینو در سال 2022 افزایش چشم گیری خواهد داشت.

 

نوشته های مشابه

2 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا