NFT

پروژه ان اف تی Moonbirds مون بردز

پروژه ان اف تی Moonbirds مون بردز 

توکن‌های NFT  کلکسیون مون بردز (Moonbirds) یک روز دقیقاً 24 ساعت بعد از عرضه شدن و ارائه شدن، با حمایت و تشویق زیادی مواجه شد و با میزان معامله روزانه ۱۵۷ میلیون دلار، در اولین رده فهرست مجموعه‌های NFT قرار گرفتند. برای بررسی پروژه ان اف تی  Moonbirds مون بردز  با ادامه این مطلب همراه باشید.

استقبال گسترده کاربران از پروژه ان اف تی Moonbirds مون بردز 

توکن های NFT مجموعه مون بردز در تاریخ ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین) در بازار اوپن سی ارائه شد و در اولین رتبه فهرست بیشترین مزان معامله های روزانه و هفتگی قرار گرفت.

میزان زیاد معامله های مون بردز از معاملات روزانه بیشتر شده است و در موقعیت کنونی، مون بردز بیشترین معاملات هفتگی را نیز به خود اختصاص داده است. این پروژه توانست در رقابت با میزان معاملات هفتگی پروژه‌های NFT مشهوری مثل می‌بیتز (Meebits)، باشگاه قایق‌سواری میمون کسل و کریپتوپانکز جلو بزند.

خصوصیت مجموعه مون بردز

اکنون ۱۰,۰۰۰ توکن از این پروژه به شکل NFT ضرب شده که از این میزان ۶,۹۲۰ آدرس ویژه، کمتر از یک توکن NFT از این مجموعه را در اختیار دارند. هر توکن Moonbirds، قابلیت عضو شدن ویژه در باشگاه مالکان این مجموعه را ممکن ساخته است که دسترسی به سرور اختصاصی دیسکورد، ایردراپ‌های ویژه مخصوص با مون بردز، نشست ‌های خصوصی، دست یابی به پروژه ‌های آتی و متاورس PROOF را شامل میشود.

پروژه ان اف تی Moonbirds مون بردز
پروژه ان اف تی Moonbirds مون بردز

می‌توانید توکن های NFT مون بر‌دز را بدون خارج کردن از کیف پول، قفل کرد. این امر به مالکان توکن ‌های Moonbirds  قابلیت میدهد تا از ویژگی های زیادتری مثل سطح های جدیدتر و آشیانه‌ های آپ دیت شده استفاده کنند. موقعیت ‌های دسترسی به ایردراپ ‌ها و پاداش ‌های گسترده تر از دیگر حسن های مالکیت این توکن هاست.

باید بدانید که به طور کلی ۱۰۰۰۰ عدد NFT آواتار جغد پیکسلی Moonbirds  هستند که در ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین) با قیمت ۲.۵ اتریوم (ETH) به ازای هر NFT یا ۷۷۰۰ دلار فروخته شد.

با بررسی پروژه ان اف تی  Moonbirds مون بردز در این مقاله همراه شما بودیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع، نیازمند مطالعه بیشتری هستید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا