اخبار رمز ارز

قیمت بیت کوین به 42 هزار دلار کاهش یافت و بازار کریپتو 800 میلیون دلار لیکویید شد

بازار کریپتو شاهد اولین لیکویید شدن بزرگ خود در سال 2022 می باشد، زیرا اکثر بازار در ضرر دو رقمی است. بیت کوین برای معامله در سطوح زیر 42 هزار دلار به زیر حمایت 43 هزار دلار سقوط کرد و به پایین ترین حد خود در 3 ماه اخیر یعنی 42761 دلار رسید. اتر  پشتیبانی 3500 دلاری را از دست داد و به پایین ترین سطح ماهانه 3432 دلار سقوط کرد.

بیت کوین

بازار کریپتو نزدیک به 300 میلیارد دلار از ارزش بازارش کاسته شد و شاهد لیکویید شدن موقعیت های اهرمی به ارزش 800 میلیون دلار بود. بیت کوین با 36.91 میلیون دلار بیشترین سهم از لیکویید کل را داشته است و اتر با 20.88 میلیون دلار و سولانا با 1.88 میلیون سهم داشته اند.

احساسات بازار با شاخص ترس و طمع قرمز شده است که نشان دهنده ترس شدید در بازار است. رسانه‌های اجتماعی نیز تحت سلطه احساسات نزولی قرار گرفتند. فشار فروش به طور قابل توجهی بالا است، اما تحلیلگران معتقدند که این فرصت عالی برای خرید  درنزول نیز است.

بیت کوین می تواند 41 هزار دلار را قبل از بازگشت دوباره آزمایش کند

کاهش قیمت بیت کوین در حال حاضر مصادف با بازار طلا است که اخیرا رکوردهای پایینی را ثبت کرده است. با توجه به اینکه سویه او میکرون  در حال حاضر تأثیر خود را در سراسر کشورها نشان داده است، انتظار می رود بیت کوین  حرکت سال گذشته را تکرار کند. حتی در سال گذشته، بیت کوین به آرامی شروع به کار کرد و همبستگی بالایی با طلا و شاخص S&P 500 نشان داد، اما تنها در عرض چند ماه، بیت کوین و ارزهای دیجیتال به بالاترین حد خود رسیدند که همبستگی آنها با بازار سنتی را منفی کرد.

تحلیلگران بازار بر این باورند که بیت کوین برای مدت طولانی در سطوح فعلی باقی نمی‌ماند و می‌تواند تا 47 هزار دلار افزایش یابد یا پایین‌ترین سطح خود در دسامبر 41762 دلار را قبل از بازگشت دوباره آزمایش کند.

برترین ارز دیجیتال در حال حاضر در تلاش است تا 43 هزار دلار را به عنوان پشتیبانی از آن خود کند. معامله گران قدیمی لزوماً از کاهش 10 درصدی بازار شگفت زده نشدند زیرا آنها عقب نشینی تا 30 درصد در بازار صعودی را به عنوان چرخه طبیعی بازار ، برای حرکت به سمت بالاترین قیمت های جدید در نظر می گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا