اخبار رمز ارز

قیمت بیت کوین به زیر 47 هزار دلار سقوط کرد

قیمت بیت کوین به زیر 47000 دلار رسید. تحلیلگران می گویند که عقب نشینی جزئی در بازارهای سهام و نشست آتی کمیته بازار باز فدرال (FOMC) دلایل اصلی عقب نشینی هستند و برخی می گویند که بازگشت مجدد به نوسان پایین در 42000 دلار ممکن است اتفاق بیفتد.

بنابر گزارش اخیر Delphi Digital ، اخرین سخت‌گیری توسط سیاست‌گذاران جهانی و tapering فدرال رزرو باعث تجدید قیمت بازارها شده است.

Delphi Digital  گفت، بیت کوین یکی از بدترین  عملکرد دارایی‌ را در مقایسه با کلاس‌های دارایی سنتی از زمان نشست نوامبر FOMC داشته و نزدیک به 20 درصد از ارزش خود را در ماه گذشته از دست داده است.

در حالی است که این رکود اخیر در حال آزمایش اراده بسیاری از معامله گران که امیدوارند این فقط یک تغییر مجدد قبل از افزایش قیمت است، می باشد. تحلیلگر ارزهای دیجیتال و کاربر مستعار توییتر به نام “CryptoCapo” گفت در مقایسه عملکرد فعلی قیمت با افت قیمتی که در ماه سپتامبر مشاهده شد، کمی جای امیدواری وجود دارد.

CryptoCapo گفت:

“این دو اصلاح بسیار شبیه هم هستند. همان الگوی حرکت 3 موجی. همان3 تلاقی. همان بودجه و نرخ های منفی پرمیوم. همان واگرایی نزولی پنهان قبل از آخرین گام پایین.”

دیدگاه دیگری در مورد قیمت بیت کوین توسط تحلیلگر و مشارکت کننده کوین تلگراف، مایکل ون د پوپ، ارائه شد که اشاره کرد که “بازار به دلیل رد شدن سطح مقاومت های بیت کوین ، در حال کاهش است.”

پوپ گفت: “به نظر می رسد که ما به دنبال ایجاد یک واگرایی صعودی در زیر منطقه 46.5 هزار دلاری هستیم تا امکان روند معکوس را داشته باشیم.”

تحلیلگر بازار و کاربر مستعار توییتر “Rekt Capital” گفت که “خروج بیت کوین در زیر ناحیه پشتیبانی هفتگی قرمز بارها در گذشته اتفاق افتاده است.

Rekt Capital نشان داد که این کاهش اخیر برای این دوره برای بلندمدت جای نگرانی ندارد.

وی گفت: “این نوع نوسانات نزولی در این سطوح قیمتی چیز غیرعادی نیست.”

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال اکنون 2.152 تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین 41.5 درصد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا