اخبار رمز ارز

عکس میم اصلی Dogwifhat به قیمت 4.3 میلیون دلار در ETH فروخته شد

عکس الهام‌بخش Memecoin ویروسی Solana Dogwifhat به عنوان یک NFT توسط همان معامله‌گری خریداری شد که برنده شرط‌بندی 10 میلیون دلاری علیه بنیانگذار Terraform، Do Kwon بود.

یک تصویر NFT از سگ بدنام Dogwifhat (WIF) به قیمت 1210 اتر (ETH) به ارزش 4.3 میلیون دلار پس از یک حراج سه روزه در بنیاد بازار کلکسیونی دیجیتال فروخته شد. این عکس، سگی با کلاه آچی را مشاهده کرد که الهام‌بخش ممکوین محبوب مبتنی بر سولانا بود که در این ماه به بیش از 3 میلیارد دلار ارزش بازار رسید.

معامله‌گر مشهور ارزهای دیجیتال Gigantic Rebirth Ventures، که معمولاً با نام GCR شناخته می‌شود، این خرید را انجام داد. GCR به شرط بندی 10 میلیون دلاری با دو کوون، مدیرعامل سابق آزمایشگاه‌های Terraform بر سر سقوط لونا در آینده مشهور است.

معامله گر شرط را برنده شد در حالی که توکن Terra در یک انفجار 60 میلیارد دلاری سقوط کرد و کوون در حال حاضر در حال مبارزه با استرداد از سلول زندان بالکان است.

صعود Dogwifhat memecoin

حراج NFT آچی پس از آن رخ داد که مالک فرضی آن با همکاری Fiesty DAO این حرکت را اعلام کرد. این پست در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و ادعا کرد که عکس آچی در یک کلاه صورتی خانگی در سال 2018 گرفته شده است.

Dogwifhat اواخر سال گذشته و در جریان جنون Solana memecoin و علاقه دوباره به دارایی های زنجیره ای شروع به کار کرد. در 18 مارس، memecoin رتبه 48 را در بین تمام ارزهای دیجیتال کسب کرد و حتی برای مدت کوتاهی از Pepe (PEPE) در ارزش بازار بالاتر بود.

به گفته CoinGecko، WIF در 24 ساعت 13 درصد افزایش یافت و قیمتی در حدود 2.80 دلار داشت. حراج NFT مدت کوتاهی پس از جمع آوری بیش از 650000 دلار ارز دیجیتال توسط اعضای انجمن بسته شد تا میم Dogwifhat را در حوزه لاس وگاس به نمایش بگذارند.

Dogwifhat
دارندگان کریپتو برای نمایش WIF لاس وگاس جمع آوری کمک مالی می کنند | منبع: wif on sphere


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا