اخبار رمز ارز

شیبا اینو پس از افزایش 16درصدی قیمت، تقریبا بزرگترین هلدینگ در آدرس های نهنگ هاست

با وجود عملکرد مشکوک بازار در چند هفته آخر سال، شیبا اینو توانست با افزایش 16 درصدی قیمت از اصلاح عمیق بازگردد که آن را بسیار نزدیک به رتبه اول در میان بزرگترین هلدینگ ها در 1000 آدرس بزرگ اتریوم قرار داد.

رتبه اول در ردیاب WhaleStats را در حال حاضر توسط توکن FTX ،با میزان 1.5 میلیارد دلار متمرکز در کیف پول نهنگ ها، در اختیار دارد. در همین زمان، تقریباً 1.2 میلیارد دلار توکن شیبا اینو توسط بزرگترین آدرس های اتریوم نگهداری می شود.

داده های WhaleStats

در مورد عملکرد بازار این توکن، شیبا اینو ، روند کلی بازار ارزهای دیجیتال را دنبال کرده است. در حالی که اکثر ارزهای در دیجیتال بازار علائم بازگشت مبهم را نشان می دهند، SHIB ناگهان 16 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد.

جهش در ارزش بالاتر از حد متوسط را می توان به دلیل نوسانات نسبتاً کم دارایی پس از اصلاح 60 درصدی از سطح رکورد آن، ​​در نظر گرفت. پیش از این، میانگین نوسانات روزانه شیبا اینو تقریباً 2٪ بود که در مقایسه با قیمت آن در ماه اکتبر بسیار پایین است.

علاقه نهنگ ها به شیبا اینو

علی‌رغم فعالیت قیمت منفی شیبا اینو، آدرس‌های ردیف نهنگ همیشه به این میم کوین علاقه نشان داده‌اند، زیرا قدرت خرید ناگهانی با حجم‌های بالاتر از ۵ میلیون دلار دائماً در مسیر کاهش SHIB ظاهر می‌شود.

آخرین خرید توسط یک نهنگ ناشناس در دسامبر انجام شد. یک نهنگ اتریوم چهار تریلیون توکن SHIB به ارزش تقریبی 136 میلیون دلار خرید کرده است.

طبق اعلام CoinMarketCap، در زمان انتشاراین خبر، شیبا اینو با قیمت 0.000022 دلار معامله می شود و با افزایش 16 درصدی قیمت مواجه است.

برای خواندن خبر به زبان اصلی اینجارا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا