اخبار رمز ارز

شرکت صرب Do Kwon از فروپاشی Terraform Lab دوام می آورد

در میان آشفتگی های قانونی و سقوط Terraform Labs، سرمایه گذاری صرب Do Kwon، Codokoj22 همچنان فعال است.

Terraform Labs، شرکتی که در پشت سقوط 60 میلیارد دلاری در بازار کریپتو قرار داشت، در 21 ژانویه، تقریباً دو سال پس از شکست چشمگیر، درخواست ورشکستگی فصل 11 را در ایالات متحده داد.

با این حال، Codokoj22 doo Beograd، سرمایه‌گذاری دیگری توسط بنیانگذار Terraform، Do Kwon، همچنان فعال است. این شرکت در سال 2022 در صربستان تأسیس شد، در حالی که Kwon از اعلام قرمز اینترپل طفره می رفت، هدف این شرکت همچنان نامشخص است.

این شرکت صربی به نام Codokoj22 که با همکاری هان چانگ جون تأسیس شده است، علیرغم مشکلات قانونی فعلی Kwon، از نظر قانونی فعال است. با حداقل سرمایه گذاری کمتر از یک دلار، دفتر مرکزی این شرکت در شهر قدیمی بلگراد قرار دارد.

اسکرین شات ثبت شرکت صربی Do Kwon | منبع: bisnode.rs

جالب اینجاست که علیرغم دستگیری و محکومیت کوون و چانگ جون به دلیل استفاده از اسناد جعلی، قوانین صربستان انحلال یک تجارت را به دلیل وضعیت قانونی بنیانگذاران آن الزامی نمی کند.

مقامات ایالات متحده و کره جنوبی به دنبال استرداد کوون از مونته نگرو هستند تا با اتهامات کلاهبرداری مرتبط با سقوط آزمایشگاه Terraform روبرو شوند. با وجود این، Codokoj22 doo Beograd به دلیل عدم وجود فرآیند انحلال داوطلبانه و انطباق شرکت با مقررات تجاری صربستان به فعالیت خود ادامه می دهد.

بقای شرکت به پایبندی آن به الزامات نظارتی، مانند ارائه صورت های مالی بستگی دارد. از دست دادن دو صورت‌حساب سالانه متوالی می‌تواند باعث لغو ثبت آن شود، وضعیتی که هنوز رخ نداده است.

وکیل کوون در مونته نگرو، گوران رودیک، اظهار داشت که از نیات کوون برای شرکت بی اطلاع است. آینده Codokoj22 doo Beograd همچنان نامشخص است، همانطور که حل چالش‌های حقوقی Kwon در حوزه‌های قضایی مختلف نیز نامشخص است.

ما را در Google News دنبال کنید

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا