اخبار رمز ارز

شبکه پیکاسو IBC را با اتریوم ادغام می کند و قابلیت همکاری زنجیره ای را بهبود می بخشد

شبکه پیکاسو با همکاری بنیاد Composable، ادغام پروتکل ارتباطات بین بلاک چین با اتریوم را اعلام کرده است.

این ادغام امکان انتقال دارایی‌ها و داده‌ها را بین اتریوم (ETH) و اکوسیستم Cosmos فراهم می‌کند و قابلیت همکاری زنجیره‌ای را تسهیل می‌کند.

با اتصال اتریوم به کیهان از طریق IBC هنری لاو، مدیر اجرایی بنیاد Composable، گفت و با تعیین اسموز به عنوان مرکز نقدینگی اولیه، ما در حال آماده کردن زمینه برای فصل جدیدی در DeFi هستیم.

هدف این تلاش افزایش امنیت عملیات پل و گسترش امکانات نقدینگی و نوآوری در سراسر شبکه‌های بلاک چین است که با اهداف تیم برای سال 2021 همسو است.

اسموز به عنوان مقصد اصلی دارایی های اتریوم در اکوسیستم کیهان انتخاب شده است. این انتخاب بر اساس نقش آن در شبکه Cosmos (ATOM) به عنوان یک هاب دیفی، استخرهای نقدینگی، پیشنهادات Defi و سهم آن در حجم IBC است که شامل تسهیل بیش از 30 میلیارد دلار در حجم معاملات است.

آرون کنگ، رهبر رشد و استراتژی در آزمایشگاه‌های اسموز، اهمیت این ادغام را برای تجربه کاربر و عملکرد در اکوسیستم defi برجسته کرد.

هدف این ادغام ارتقای IBC Everywhere، با بهره گیری از قابلیت های پروتکل IBC برای ارتباطات زنجیره ای ایمن و قابل اعتماد است. هدف از انتخاب این رویکرد بهبود امنیت بر روی راه‌حل‌های پل متمرکز و تقویت همکاری‌ها در سراسر اکوسیستم اتریوم و کیهان است.

در ژانویه، جامعه Cosmos Hub به تعیین حداقل نرخ تورم توکن ATOM روی 0% رأی داد تا با کاهش فشار فروشنده و پرداخت اضافی امنیتی، ارزش ATOM حفظ شود. این رای با حمایت نزدیک به 95 درصد به تصویب رسید.

پیش از این، جامعه تورم سالانه ATOM را 10 درصد محدود کرده بود تا ارزش آن را حفظ کند، که بر سودآوری سهام تأثیر گذاشت. علیرغم کاهش بازده سهام، اعتبارسنجی‌ها همچنان سودآور بودند و می‌توانستند کارمزد معاملات را برای پوشش هزینه‌ها تنظیم کنند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا