اخبار رمز ارز

سکه های میم سولانا 149 میلیون دلار در یک هفته جمع آوری کردند

قیمت سولانا نزدیک به بالاترین حد خود است زیرا دلالان رمزارز را برای سرمایه‌گذاری در بازی بعدی میم کوین خریداری می‌کنند.

به گفته ZachXBT، پیش فروش توکن سولانا (SOL) از ۱۲ مارس تاکنون بیش از ۱۴۹.۲ میلیون دلار درآمد داشته است و این در بحبوحه دیوانگی سکه های میم که اکوسیستم آلت کوین را فرا گرفته است. اینفلوئنسرها و حساب های بزرگ مطرح کرد بیش از 796000 SOL برای ارزهای رمزنگاری شده میم کوین با پشتیبانی هایپ و بدون کاربرد.

انبوه پیش‌فروش‌ها، کاربران را در سراسر حوزه ارزهای دیجیتال تشویق کرده است تا SOL را برای سرمایه‌گذاری در توکن‌ها خریداری کنند، که در غیر این صورت به عنوان «پیش به سکه» شناخته می‌شود. کریپتو در هفته گذشته 25 درصد رشد کرد و در یک نقطه به ازای هر کوین مارکت کپ به بالای 200 دلار رسید. SOL در زمان انتشار حدود 182 دلار معامله شد که حدود 26 درصد کمتر از اوج خود در نوامبر 2021 بود.

سولانا میم پروژه راه اندازی اردک پس از جمع آوری میلیون ها

تجزیه و تحلیل ZachXBT نشان داد که هر پروژه میم کوین پس از دریافت هزاران تا میلیون‌ها SOL از سرمایه‌گذاران، یک توکن راه‌اندازی نمی‌کند. حداقل 16 خالق سکه میم پیش فروش یا به کاربران بازپرداخت کردند یا با درآمد ناپدید شدند. مورد دوم در صنعت کریپتو، کشش فرش نامیده می شود.

پروژه NFT Milady بیش از 18 میلیون دلار در سکه Solana جمع آوری کرد قبل از اینکه برنامه پیشنهادی خود را برای استفاده از شیدایی SOL meme coin اعلام کند. این تیم قول داده است که تمام سرمایه‌گذاران پیش‌فروش خود را بازپرداخت کند و روی تلاش‌های دیگر تمرکز کند.

آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه سولانا، با اشاره به حجم بالای SOL که به سمت ارزهای مجازی سوداگرانه با الهام از فرهنگ میم رمزنگاری شده است، جامعه را تشویق کرد که «این کار را متوقف کنند».

از سال 2013، زمانی که Dogecoin (DOGE) راه اندازی شد، میم کوین ها در ارزهای دیجیتال وجود داشته اند. چندین توکن دیجیتال با مضمون حیوانات در دهه گذشته بازارها را هجوم آورده اند. سولانا، به طور خاص، به تجدید حیات این روند با موفقیت Dogwifhat (WIF) اشاره کرد.

این پروژه با حمایت جامعه ای که قصد دارد این میم را در حوزه لاس وگاس تبلیغ کند، به یک توکن میلیارد دلاری رسیده است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا