اخبار رمز ارز

سهام رابین هود نسبت به قیمت اوج آن 70 درصد کاهش یافت

از آنجایی که رابین هود با کاهش قیمت سهام خود دست و پنجه نرم می کند، آیا افزایش پیشنهادات ارزهای دیجیتال می تواند به تقویت این شرکت کمک کند؟

رابین هود یک شرکت خدمات مالی است که به عنوان پلتفرم معاملات خرده فروشی برای کاربران عادی عمل می کند. این شرکت برای سهام میم کوین شناخته شده است و در حال حاضر هفت ارز رمزنگاری شده را برای معاملات ارائه می دهد.

از 4 آگوست رابین هود تقریباً 70٪ از بالاترین سطح 70.39 دلاری خود به 25.94 دلار کاهش یافته و برای هفته ها زیر قیمت 38 دلار IPO بوده است. عوامل متعددی در سقوط آن نقش دارند، مانند پایان یافتن دوران همه گیری کرونا و بازگشت مردم به دفاتر خود برای کار ،  کاهش در معاملات روزانه سهام کریپتو و میم کوین .

زمانی که معاملات دوج کوین 41 درصد از کل درآمد رابین هود و 62 درصد از 233 میلیون دلار تولید شده توسط معاملات ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داد، رابین هود در سه ماهه دوم سال 2021 از سودهای بزرگی برخوردار شد.

با این حال، معاملات ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم 79 درصد کاهش یافت و تنها 19 درصد از کل درآمد آن را به خود اختصاص داد.

کریس مک دونالد، یکی از همکاران TipRanks، همچنان معتقد است که ارزهای دیجیتال رمز موفقیت بلندمدت رابین هود است.

وی گفت : “به نظر می رسد رابین هود به تلاش های خود برای تبدیل شدن به پرکاربردترین صرافی موجود ادامه می دهد. کسانی که فکر می‌کنند ارز دیجیتال واقعی است و برای مدت طولانی اینجا هستند، ممکن است بخواهند همین الان نگاهی دقیق به این شرکت بیندازند.”

همچنین تقاضای زیادی در رابین هود برای راه اندازی قابلیت کیف پول خود وجود دارد که در حال حاضر بیش از 1.6 میلیون کاربر در لیست انتظار آن قرار دارند. این تعداد تقریباً 7٪ از کل پایگاه کاربران آن در پایان سه ماهه سوم سال2021 است. در حالی که برخی در حال برنامه ریزی برای معاملات بیشتر با کیف پول هستند، برخی دیگر ممکن است بخواهند توکن های موجود خود را از پلتفرم رابین هود خارج کنند.

کارگزاری هیچ چیز قطعی در مورد لیست کردن شیبا اینو(SHIB) نگفته است. فشار زیادی از سوی جامعه وجود دارد، از جمله درخواستی برای فهرست کردن SHIB در رابین هود که در حال حاضر 541000 امضا دارد. رقیب Kraken این هفته معاملات SHIB را راه اندازی کرد که با افزایش 30 درصدی قیمت همراه شد. چنین اقدام قیمتی ممکن است به رابین هود در مورد شایستگی فهرست کردن میم کوین ها با توجه به پتانسیل تکرار رشدی که از هیجان معاملاتی دوج در سه ماهه دوم تجربه کرد ، کمک کند.

علیرغم افت قیمت فعلی، به نظر می رسد وال استریت در حال حاضر رابین هود را مطلوب می بیند. Nasdaq  میانگین قیمت هدف 45 دلاری را از 13 تحلیلگر اعلام کرده است که نشان دهنده پتانسیل صعودی 73.3 درصدی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا