اخبار رمز ارز

سرمایه گذاران پشت سر Fezoo، Ripple، Solana جمع می شوند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

در میان تعدیل‌های بازار، Fezoo (FEZ) به عنوان یک نقطه کانونی جدید برای سرمایه‌گذاران Ripple (XRP) و Solana (SOL) ظاهر می‌شود و رویکردی نوآورانه را در یک چشم‌انداز نوسان ارائه می‌دهد.

بازار به طور کلی در حال تجربه یک رکود است و برخی از توکن ها قبلاً اصلاحات بازار بزرگی را تجربه کرده اند. ریپل (XRP) و سولانا (SOL) از این امر مصون نیستند. با این حال، ورود جدیدی در بازار وجود دارد، Fezoo (FEZ) که توجه سرمایه گذاران Ripple (XRP) و Solana (SOL) را به خود جلب می کند.

ریپل نزولی را تجربه می کند و 3 درصد کاهش می یابد

بازار گاوی از بین رفته است و ریپل در حال حاضر یک رکود را تجربه می کند. قیمت آن در طول هفته در حال حاضر 3 درصد کاهش یافته است. انتظار می رود بر اساس جو منفی کلی و روند حجم معاملات آن به کاهش ادامه دهد. سرمایه گذاران به سرعت در حال حرکت به سمت فرصت های دیگر برای بقا در این بازار نزولی هستند.

سولانا با روند مثبت هفتگی خود متمایز است

سولانا با روند هفتگی خود در بازار برجسته است. قیمت آن با 29 درصد افزایش از 147 دلار به 191 دلار رسیده است. اگرچه حجم معاملات آن در هفته گذشته 20 درصد کاهش یافته است، اما تحلیلگران پیش بینی می کنند که در این ماه می تواند از بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 260 دلار عبور کند. سولانا تنها 30 درصد با بالاترین رکورد خود فاصله دارد و سرمایه گذارانی را جذب می کند که می خواهند از مسیر آن استفاده کنند.

برخی دیگر از سرمایه گذاران به دنبال فرصت های نوظهوری مانند Fezoo هستند تا از آنها در این زمان های نامشخص محافظت کنند.

Fezoo در زمان های نامشخص وعده های جدیدی به ارمغان می آورد

Fezoo یک پلتفرم مبادله غیرمتمرکز جدید است که هدف آن اتصال معامله گران از سراسر جهان است. مدل کاملاً غیرمتمرکز آن را از پلتفرم‌های متمرکز مانند بایننس و کوکوین متمایز می‌کند و مزایای منحصربه‌فردی که به کاربران می‌دهد آن را از سایر پلتفرم‌های غیرمتمرکز موجود در بازار متمایز می‌کند.

کاربران از فرآیند ثبت نام ساده، بدون رویه های KYC، هزینه های کمتر، ربات های معاملاتی خودکار، برنامه های VIP پیچیده بر اساس مشارکت در پلتفرم و چندین مزیت هیجان انگیز لذت می برند.

سایر مشوق‌های پلتفرم شامل یک برنامه پاداش است که در آن کاربران می‌توانند برای دستیابی به نقاط عطف، ارز دیجیتال کسب کنند و یک سرویس مبادله که تبادل انواع مختلف ارزهای دیجیتال را با کارمزد 0 درصد تسهیل می‌کند.

پیش فروش فزو در حال حاضر ادامه دارد و هنوز در مرحله اولیه با قیمت 0.013 دلار با 6 مرحله پیش فروش است.

سرمایه‌گذاران پیش‌فروش به پلتفرم، ویژگی‌های ممتاز، تأثیر بیشتر بر مسیر Fezoo و سهمی از هزینه‌های پلتفرم دسترسی دارند. این درآمد از کارمزد پلتفرم متناسب با دارایی سرمایه گذاران است.

در حالی که سولانا ممکن است همچنان شتاب خود را حفظ کند و ریپل از رکود خود بهبود یابد، Fezoo ممکن است با سایر مزایای پلتفرم منحصر به فرد بازدهی بهتری ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیش فروش فزو به وب سایت مراجعه کنید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا