اخبار رمز ارز

دونالد ترامپ در صورت انتخاب شدن، تحمل کریپتو را مسخره می کند

دونالد ترامپ، نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده، متعهد به مقررات مربوط به رمزارزها نشده است، اما این سیاستمدار قول داده است که اقدامات اجرایی علیه ارزهای دیجیتال متوقف شود.

دونالد ترامپ در مصاحبه ای در 11 مارس با CNBC اشاره کرد که رژیم او قصد ندارد در صورت انتخاب مجدد، با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) از طریق دادخواست یا سایر کانال های سرکوب نظارتی مخالفت کند.

لفاظی های ترامپ به طور مداوم بر ترجیح او برای تسلط دلار آمریکا تأکید می کند و تأکید می کند که او خواهان یک ارز واحد در بالای شاهراه مالی جهان است. با این حال، نامزد ریاست جمهوری به پذیرش شتابان رمزنگاری در آمریکا و سراسر جهان اشاره کرد و خاطرنشان کرد که او در مورد تهاجم علیه این نوآوری مطمئن نیست.

این کاخ سفید پس از معرفی یک نامزد سابق طرفدار رمزارزها در تیم خود، علیه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs) صحبت کرده است. ترامپ معتقد است که CBDC با واگذاری کنترل کامل بر پول به دولت فدرال، آزادی آمریکا را تهدید می کند.

دونالد ترامپ مالک رمزارز است، اما بیت کوین نیست

همانطور که قبلا توسط کریپتوفارسگزارش شده بود، دونالد ترامپ دارای بیش از 3 میلیون دلار ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین است. همانطور که ترامپ در مصاحبه خود تأیید کرد، بیت کوین یکی از ویژگی های این هلدینگ ها نیست.

بیشتر ارزهای رمزنگاری شده دونالد ترامپ در اتریوم (ETH)، دومین توکن بزرگ ارزهای دیجیتال است. این عمدتا به دلیل هزینه های صدور مجوز مربوط به پروژه های NFT او است. ترامپ همچنین گفت که گاهی اوقات پرداخت های رمزنگاری شده را برای کالا می پذیرد، مانند کلکسیون کفش های ورزشی خود.

به نقل از تام ایمر، نماینده ایالات متحده، بخش کریپتو ممکن است از دومین دوره احتمالی دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور منتفع شود. این احساس توسط برایان بروکس، مدیر ارشد حقوقی سابق Coinbase منعکس شد و اظهار داشت که منصوبان نظارتی ترامپ ممکن است رویکرد دوستانه ای برای نظارت بر ارزهای دیجیتال داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا