اخبار رمز ارز

دولت ایالات متحده استفاده از انرژی استخراج کریپتو را در ابتکار داده جدید هدف قرار داده است


دولت ایالات متحده ابتکار جدیدی را برای نظارت بر مصرف انرژی عملیات استخراج ارزهای دیجیتال اعلام کرده است.

اداره اطلاعات انرژی (EIA) به زودی ماموریت جمع آوری داده ها را آغاز می کند و مستقیماً با استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال تجاری برای جمع آوری جزئیات جامع در مورد مصرف انرژی آنها درگیر می شود.

از هفته آینده، این تمرین با هدف برجسته کردن الگوهای انرژی در حال تحول مرتبط با استخراج کریپتو، مشخص کردن مناطق رشد متمرکز، و روشن کردن منابع انرژی زیربنای این دارایی دیجیتال است.

این ابتکار که تحت یک دستورالعمل جمع آوری داده های فوری توسط دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید مجاز است، ناشی از توجه بیشتر به اثرات زیست محیطی استخراج ارز دیجیتال است.

جو دکارولیس، مدیر EIA، بر اهمیت این تحقیق تاکید کرد و اظهار داشت که درک چگونگی تغییر تقاضای انرژی برای استخراج ارزهای دیجیتال و شناسایی مناطقی که به سرعت در حال گسترش هستند، از محورهای اصلی آژانس خواهد بود.

این افزایش مصرف برق برای اهداف ماینینگ، در درجه اول برای بیت کوین (BTC)، در پس زمینه یک صنعت پویا است که اغلب برای تعقیب هزینه های کمتر انرژی و پناهگاه های قانونی مهاجرت می کند.

این گرایش‌های عشایری تلاش‌های برنامه‌ریزان شبکه را پیچیده می‌کنند و در عین حال بحثی را در مورد افشای اجباری انتشار گازهای گلخانه‌ای و مصرف انرژی ایجاد می‌کنند.

فرآیند استخراج انرژی بر اثبات کار بیت کوین با روش‌های اثبات سهام محافظه‌کارانه‌تر انرژی که توسط ارزهای دیجیتال دیگر مانند اتریوم (ETH) اتخاذ شده است، در تضاد است.

بر اساس گزارش EIA، افزایش سریع استخراج ارزهای دیجیتال در ایالات متحده در حال حاضر 0.6٪ تا 2.3٪ از مصرف برق این کشور را کاهش داده است. ارزیابی های اولیه توسط آژانس، مصرف انرژی استخراج ارز دیجیتال را به کل مصرف برق کل ایالت ها، مانند یوتا و ویرجینیای غربی تشبیه می کند.

صنعت ماینینگ کریپتو که حدود یک دهه پیش شروع به کار کرد، به ویژه پس از انتقال عملیات از چین به ایالات متحده در پی سرکوب کریپتوهای غول آسیایی، رونق گرفته است.

اثرات موج دار این تلاش انرژی بر نگرانی ها را در مورد فشارهای احتمالی در زیرساخت های انرژی ایالات متحده، افزایش احتمالی قیمت برق و افزایش انتشار کربن که تغییرات آب و هوایی را تشدید می کند، افزایش داده است.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، حتی مواردی وجود داشته است که کارخانه‌های سوخت فسیلی خاموش دوباره احیا شده‌اند تا نیازهای فزاینده انرژی مراکز استخراج رمزارز را برآورده کنند.

این روند قانونگذاران دموکرات را بر آن داشته است تا نگرانی های خود را ابراز کنند و از مقامات فدرال بخواهند که این اثرات انرژی و زیست محیطی را از نزدیک نظارت و کاهش دهند.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا