اخبار رمز ارز

دارندگان SOL، BNB، ETH توجه خود را به پیش فروش DeeStream معطوف می کنند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

از آنجایی که بازار صعودی ارزهای رمزنگاری شده مانند SOL، BNB و ETH را ارتقا می‌دهد، دارندگان آن‌ها در حال تنوع بخشیدن به توکن‌های جدید امیدوارکننده، به‌ویژه DeeStream (DST) هستند که به واسطه ویژگی‌های بالقوه و منحصربه‌فرد آن طراحی شده‌اند.

به ندرت هیچ نشانه ای وجود دارد که بازار صعودی مداوم تأثیر مثبتی نداشته باشد. با این حال، توکن هایی مانند Solana (SOL)، بایننس کوین (BNB) و اتریوم بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند زیرا افزایش قیمت را ثبت می کنند.

با وجود این افزایش قیمت، سرمایه‌گذاران آن‌ها روی توکن‌های جدیدی مانند DeeStream (DST) با ارزش قیمت کمتر نظارت می‌کنند. این سرمایه گذاران همچنان به DeeStream (DST) به دلیل عملکردهای متعدد و پتانسیل سود آن علاقه نشان می دهند.

سولانا رشد هفتگی 20 درصدی را ثبت می کند

سولانا یکی از نشانه هایی است که اعتماد سرمایه گذاران را در بازار ارزهای دیجیتال تقویت می کند. هفته گذشته نشان داد که سولانا از سطح مقاومت 200 دلار عبور کرد و سپس در 182 دلار تثبیت شد.

مدت زمان زیادی طول کشید تا سولانا از سد 150 دلار عبور کند و چندین تحلیلگر روند مشابهی را برای 200 دلار پیش بینی کرده بودند. با این حال، تکان دهنده است که سولانا با ثبت رشد هفتگی 20 درصدی به سرعت از سد عبور کرد.

تحلیلگران می گویند که اصلاح قیمت ممکن است سولانا را برای مدت کوتاهی قبل از افزایش قیمت به زیر 160 دلار برساند، یا سولانا می تواند راکد بماند و برای مدت طولانی در حدود 180 دلار باشد. هر کدام از پیش‌بینی‌ها محقق شود، زمان نشان خواهد داد، و تا آن زمان، سرمایه‌گذاران سولانا حاشیه سودی بالغ بر 20 درصد را ثبت می‌کنند.

بنابراین، سرمایه‌گذاران فکر می‌کنند که احتیاط‌آمیز است که برخی از این سودها را به سمت توکن‌هایی مانند DeeStream سوق دهند تا زمانی که اصلاح قیمت از سر گرفته شود، ضرر سرمایه‌گذاران Solana حداقل باشد.

پیش فروش DeeStream سود دریافت می کند

از آنجایی که DeeStream پیش فروش خود را آغاز کرد، که با توجه بیشتر سرمایه گذاران و علاقه مندان به دنبال آن بود، تشخیص آنچه که آن را به یک پروتکل منحصر به فرد تبدیل می کند، به مصلحت است.

اولین ویژگی منحصر به فرد، قیمت مقرون به صرفه DeeStream است. DeeStream با قیمت 0.055 دلار در دسترس است و دارای ویژگی های پیشرفته است.

این ویژگی‌ها شامل درآمد سرمایه‌گذاران پیش‌فروش می‌شود، که در آن همه سرمایه‌گذارانی که در پیش‌فروش DeeStream شرکت می‌کنند، بخشی از هزینه‌های ایجاد شده در پلتفرم را دریافت خواهند کرد. این درآمد متناسب با دارایی سرمایه گذاران خواهد بود. هر چه دارایی های شما بیشتر باشد، درآمد شما بیشتر می شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد، سرویس swap است که به دارندگان DeeStream از طریق پلتفرم غیرمتمرکز اجازه می‌دهد تا توکن‌های مختلف را با پورسانت 0% مبادله کنند. نکته اصلی این ویژگی این است که کاربران برای تعویض DeeStream خود به توکن های دیگر و بالعکس نیازی به کیف پول شخص ثالث ندارند.

علاوه بر این، انتظار می رود همه تراکنش ها و سوابق بسیار امن و غیرقابل تغییر باشند. DeeStream، اگرچه نیازی به KYC ندارد، اما دارای لایه‌های بیشتری از ویژگی‌های امنیتی است تا اطمینان حاصل شود که کیف پول و داده‌های کاربران به خطر نمی‌افتند.

BNB ETH را با سرعت تراکنش سریع، هزینه ارزان تر، افزایش می دهد

یک رقابت غیررسمی بین بایننس کوین و اتریوم وجود دارد، زیرا سرمایه‌گذاران معمولاً زمانی که به دنبال بیت کوین نیستند، بین یکی از این دو انتخاب می‌کنند.

تحلیلگران می گویند مهمترین مزیتی که بایننس کوین نسبت به اتریوم دارد زمان بلاک است که برای هر بلاک حدود 5 تا 14 ثانیه زمان می برد در حالی که بایننس کوین حدود 3 ثانیه را صرف می کند. با این حال، توسعه‌دهندگان اتریوم منتظر ارتقای کامل Dencun هستند که سرعت تراکنش‌های اتریوم را با شرکت‌هایی مانند بایننس کوین برابری می‌کند.

از سوی دیگر، اتریوم تعداد شرکت‌کنندگان بیشتری دارد که زنجیره را در شبکه خود اجرا می‌کنند تا شرکت‌کنندگان در زنجیره هوشمند بایننس کوین. این افزایش تعداد شرکت کنندگان به این معنی است که اتریوم بلاک ها و تراکنش های بیشتری را نسبت به بایننس کوین ثبت می کند.

علی‌رغم این رقابت غیررسمی، یک حرکت متفق القول وجود دارد و معامله‌گران اتریوم و بایننس کوین به DeeStream علاقه نشان می‌دهند.

با مراجعه به وب سایت، درباره پیش فروش DeeStream اطلاعات بیشتری کسب کنید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا