اخبار رمز ارز

حتی اگر قیمت بیت کوین به 50 هزار دلار کاهش یابد ادامه روند کلی آن صعودی خواهد بود

تحقیقات جدید نشان می دهد پس از زدن بالاترین رکورد حتی اگر بیت کوین  به 50،000 دلار بازگردد، روند صعودی کلی خود را هچنان حفظ خواهد کرد.

در آخرین به روزرسانی بازار در 22 اکتبر ، پلتفرم معاملات رمزنگاری Decentrader بیان کرد که پس از رسیدن به مبلغ 67،000 دلار ، دلیلی برای دیدگاه نزولی نسبت به آینده بیت کوین وجود ندارد.

هیچ شواهد قابل توجهی برای بازآزمایی 50،000 دلار وجود ندارد.

پس از آنکه بیت کوین به مدت شش ماه به بالاترین سطح خود رسید ، نگرانی ها با اصلاحاتی که 10 درصد از رشد آن را در یک روز پاک کرد ، افزایش یافت.

پس از دو بار کاهش به زیر 60 هزار دلار ، تحلیلگران با این وجود به خوش بینی قبلی خود در هفته ها و ماه های آینده پایبند هستند.

Decentrader  گفت : “ما چند هفته ای است که الگوی فراکتال بیت کوین را دنبال می کنیم ، که نشان می دهد بیت کوین به روند صعودی اش ادامه می دهد و اگر بتواند حرکت را حفظ کند ، توقف اصلی بعدی برای بیت کوین 72 هزار دلار خواهد بود و پس از آن بسط 1.618 نشان می دهد که حدود 88 هزار دلار هدف بعدی است ، که با این ایده همراه است تا 100 هزار دلارنیز جلو می رود. ”

وی به کاهش نرخ های بودجه ، افزایش ETF های معاملات آتی بیت کوین و حمایت قوی خریداران اشاره کرد که همگی به صعود بیشتر منجر می شوند.

تعطیلات آخر هفته ، که معمولاً بازارهای خلوت تری را شاهد است ، می تواند یک حرکت شگفت انگیز را به سمت بالا یا پایین ایجاد کند ، با این حال ، احتمالاً حرکتی صعودی با مقاومت 65000 دلار(بالاترین قیمت قدیمی) خواهد داشت.

Decentrader  همچنین فاش کرد که او برای افت احتمالی قیمت بیت کوین آماده شده است..

وی افزود: “اگر تغییر و شکست قابل توجهی در ساختار ایجاد شود ، 50 هزار دلار حدود مورد نظر ما خواهد بود.”

“اگرچه شواهد قابل توجهی در این مورد در دست نیست ، اما ما در صورت رخ دادن این اتفاق خود را آماده کرده ایم. حتی اگر قیمت ها به این سطوح برسد ، نظریه کلی ما راجه به ادامه روند صعودی همچنان پا برجاست.”

ریاضی قاطعیت روند صعودی را تقویت می کند

همانند سایر یافته های اخیر ، سطوح فیبوناچی همچنان نقش کلیدی در ارزیابی نقاط قیمتی آینده در مرحله بالا یا پایین بازار ایفا می کنند.

در طول تاریخ بیت کوین رکورد مبلغ های بالای دوره ای اش ریشه در دنباله فیبوناچی داشته است ، که این بار راه را برای رسیدن به 300،000 دلار باز می کند.

به همین ترتیب ، بازار نزولی بعد از چنین اوج هایی باید درحدود سطح کنونی به پایین برسد و در بدترین حالت فقط حدود 50،000 دلار باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا