اخبار رمز ارز

تحلیل قیمت Terra: LUNA/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

  • تحلیل قیمت Terra امروز نزولی است.
  • قیمت بیش از 6 درصد کاهش یافت و به 50 دلار رسید.
  • LUNA/USD در حال حاضر 52 دلار است.

luna

پس از حرکت صعودی دیروز به 56 دلار، قیمت LUNA امروز بیش از 6 درصد کاهش یافت و پس از اعلام یک خرید قابل توجه، فروش رفت. به نظر می‌رسید که قیمت به مرز صعودی 71 دلار نزدیک می‌شود، اما زمانی که به 88.31 دلار رسید، نتوانست این روند را متوقف کند.

قیمت در حال حاضر با 52 دلار معامله می شود و حجم معاملات نسبت به میانگین 30 روزه دیروز 8 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد گاوها در حال از دست دادن حرکت خود برای شکستن خط مقاومتی 71 دلار هستند.
قیمت به زیر میانگین متحرک 100 روزه کاهش یافته است. با این حال، همچنین نتوانست از میانگین متحرک 50 روزه عبور کند، که نشانگر مهمی است که هر دو طرف قدرت خرید یا فروش کافی برای حفظ روندهای مهم تر را دارند.

نمودار 24 ساعته LUNA/USD: با ادامه فروش، گاوها در تلاش برای افزایش قیمت هستند

در نمودار 24 ساعته کندل استیک برای تجزیه و تحلیل قیمت Terra، می توان مشاهده کرد که قیمت در شروع معاملات روز در حال چرخش به سمت پایین است. بازار با 50 دلار باز شد و قبل از شروع فروش به 52.4 دلار رسید.

فرض کنید قیمت بتواند مجدد حرکت خود را بازیابی کند. در این صورت، ابتدا با مقاومت 55 دلاری روبرو می شود تا به 71 دلار برسد، که بالاترین حد دیروز بود، اما همچنان مانعی برای عبور موفقیت آمیز گاوها برای ادامه روند صعودی است. اگر قیمت بتواند از این مانع عبور کند، در صورتی که حجم معاملات امروز با افزایش قابل توجهی در فعالیت معاملاتی مطابقت داشته باشد، حرکت صعودی به سمت 100 دلار می تواند در کوتاه مدت به یک امکان تبدیل شود.

در نمودار 1 روزه، قیمت همچنان در محدوده دیروز معامله می شود، با اینکه قیمت با موفقیت از 100 عبور کرد، اما نتوانست از میانگین متحرک 50 روزه عبور کند.
ارزش RSI 53.78 نشان می‌دهد که فشار خرید وجود دارد و نشان می‌دهد که می‌تواند قبل از کاهش دوباره به سمت حمایت 45 دلاری، به سمت 71 دلار حرکت صعودی داشته باشد.
قیمت نوسان امروز در 50 دلار اندکی بالاتر از پایین ترین قیمت دیروز در 53 است که به این معنی است که امروز یکپارچگی در مقیاس کوچک همراه با افزایش جزئی در حجم اتفاق افتاده است.

پس از ناکامی در عبور از بالای 71 دلار، قیمت یک الگوی شمعدانی ستاره عصرانه شکل گرفت قبل از شروع به فروش تدریجی از زمان باز شدن صبح امروز با قیمت 50 دلار به موقعیت فعلی خود در 53 دلار.

فرض کنید فشار فروش در کل جلسه معاملاتی امروز یا فردا ادامه دارد. در این صورت، قیمت احتمالاً تا 45 دلار (میانگین متحرک 100 روزه) قبل از رسیدن به مقاومت بالای 71 دلار کاهش می یابد و آن را به روند نزولی به سمت 45 دلار باز می گرداند.

نمودار 4 ساعته LUNA/USD: با وجود تلاش خریدار در 52 دلار، قیمت همچنان به کاهش خود ادامه می دهد

نمودار 4 ساعته جفت LUNA/USD یک لغزش مداوم به سمت پایین را در طول جلسه نشان می دهد که با افزایش قیمت 51 و 52 دلاری خریداران علیرغم تسلط فروشندگان، جبران می شود.
قیمت با کاهش بیشتر به سمت حمایت 45 دلاری تهدید می‌شود، جایی که فروشندگان دست بالا را دارند، با ارزش RSI 37.51 که نشان‌دهنده ارزش بازار پایین است. انتظار می‌رود LUNA در آینده نزدیک، همراه با بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال، حتی بیشتر سقوط کند.
قبل از اینکه به دنبال هر حرکت دیگری باشد، در چند ساعت آینده به دنبال افزایش شتاب خریدار در نزدیکی سطح 54 دلاری 50 درصدی فیبوناچی مجدد خواهد بود.

luna

الگوی ستاره عصر، که در نمودار 1 روزه سکه دیده می شود، نشان دهنده اصلاح نزولی پس از حرکت صعودی دیروز است.

الگوی ستاره عصر متشکل از سه شمعدان با بدنه واقعی کوچک در وهله اول و به دنبال آن یک شمع با بدنه واقعی بزرگ نزدیک به ارتفاع آن است. شمع سوم باید به خوبی در قسمت پایینی خود بسته شود اما پایین تر از بدنه واقعی شمع دوم بسته می شود.

MACD شروع به کاهش کرده است، که نشان دهنده کاهش احتمالی آینده بدون سطوح قابل توجهی از فشار خرید یا فروش در این زمان است.

تجزیه و تحلیل قیمت Terra: نتیجه گیری

قیمت تا کنون با موفقیت از میانگین متحرک 100 روزه در 50 دلار عبور کرده است، اما نتوانسته از میانگین متحرک 50 روزه عبور کند. این بدان معنی است که هیچ یک از طرفین قدرت خرید یا فروش آنقدر قوی ندارند که بتوانند روندهای قابل توجهی را در آینده حفظ کنند.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا