اخبار رمز ارز

تحلیل قیمت اتریوم: بازار ثابت در 4914 دلار

تجزیه و تحلیل ETH/USD نشان می‌دهد که قیمت‌ها در 20 نوامبر 2021 با کاهش جزئی به بالاترین حد خود رسیدند .قیمت یک سقوط ناگهانی در 21 نوامبر 2021داشت و بعدبه یک جریان ثابت ورود کرد و اکنون در حال افزایش است.

تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم: نوسانات بازار در حال کاهش است

پس از تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نمودار قیمت 4 ساعته، ما نتیجه گرفتیم که نمودار نوسانات را دنبال می کند، به این معنی که بازار مستعد تجربه قیمت های متفاوت و متغیر نیست و بنابراین تا آنجا که می تواند ثابت می ماند. حد بالایی باند بولینگر، 4454 دلار به عنوان مقاومت است، و حد پایین باند بولینگر روی 4100 دلار است که حمایت است.

میانگین متحرک نمودار در حال عبور از منحنی است که حرکت صعودی را نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی 46 است، بنابراین استنباط می کنیم که دارایی ها به وضوح  هیچ علامتی برای تغییر نشان نمی دهند. بازار گاوی و خرسی بار دیگر تسلط تقریباً برابری بر بازار دارند. ارز بیش از حد فروخته نشده است ، اگرچه با توجه به اینکه نوسانات در حال افزایش است، ممکن است این روند به زودی تغییر کند و قیمت ها ممکن است در هر جهت حرکت کنند.

 

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

پس از تجزیه و تحلیل دقیق قیمت اتریوم، نتیجه این است که نایب قهرمان در مسابقه کریپتو در واقع عملکرد بسیار خوبی دارد و قیمت ها حتی ممکن است سر به فلک بکشد، اما شما هرگز نمی توانید با اطمینان این بازار را بدانید. نمودارها نشان می دهد که اگر مقاومت ثابت به نفع آن باشد، نایب قهرمان ممکن است از آستانه 5000 دلار هم جهش کند. اگر خرس‌ها دست به کار شوند و هزینه‌ها را کاهش دهند، ممکن است این اتفاق نیفتند در این صورت گاوها باید طرح‌هایی برای تسلط بر بازار ارائه دهند.

اگر نمودار کلی را تجزیه و تحلیل کنید، قیمت مدتی است که مازاد بوده است، بنابراین به طور کلی گاوها به وضوح بر بازار ها تسلط دارند. اگر خرس‌ها می‌خواهند بر بازار مسلط شوند، باید بازی خود را ارتقا دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا