اخبار رمز ارز

بیت کوین از 71.5 هزار دلار گذشت و بالاترین رکورد جدید را ثبت کرد

در 11 مارس، بیت کوین رکورد جدیدی را با 71500 دلار ثبت کرد که سرمایه گذاران نقدینگی بیشتری به بازار سرازیر کردند.

قیمت بیت کوین (BTC) به سرعت به بالاترین حد خود در تاریخ 71569 دلار (در BitMEX) رسید و رکورد چند روز پیش را شکست. در نتیجه، بر اساس داده های CoinMarketCap، ارزش بازار بیت کوین به 1.4 تریلیون دلار نزدیک شده است.

بیت کوین از 71.5 هزار دلار گذشت و بالاترین رکورد جدید را ثبت کرد - 1
قیمت بیت کوین در صرافی های کره ای | منبع: Coinranking

علاوه بر این، داده‌های Coinranking افزایش قابل‌توجهی در قیمت بیت‌کوین در صرافی‌های کریپتو کره جنوبی را نشان می‌دهد که عمدتاً به دلیل پرمیوم کیمچی از مرز 75000 دلار فراتر رفته است، که نشان‌دهنده گسترش قیمت‌ها به دلیل عواملی مانند کنترل سرمایه و تقاضای بالا در بازار کره جنوبی است. .

بر اساس داده های یاهو فاینانس، افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین با نقطه عطفی در حجم معاملات صندوق های نقدی قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) همزمان شد که از 100 میلیارد دلار گذشت. علاوه بر این، بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، همچنین شاهد بود که بیت‌کوین ETF خود با مدیریت 10 میلیارد دلار دارایی‌های تحت مدیریت خود را جمع‌آوری کرد که سریع‌تر از هر ETF دیگری در تاریخ ایالات متحده به این موفقیت دست یافت.

در همین حال، تام لی، بنیانگذار و سرپرست تحقیقات FundStrat Global Advisors، نسبت به مسیر آینده بیت کوین ابراز خوش بینی کرد و پیش بینی کرد که طی 12 تا 18 ماه آینده به 150000 دلار افزایش خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا