اخبار رمز ارز

با ورود نهنگ‌ها به فروش 130 میلیون دلاری، قیمت زنجیره‌ای در خطر است

قیمت Chainlink (LINK) از زمانی که در 10 فوریه از مرز 20 دلار عبور کرد، راکد شد، زیرا روند داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نهنگی که سود رزرو می‌کنند می‌تواند باعث عقب‌نشینی شود.

قیمت لینک زنجیره ای در ماه های اخیر به دلیل اهمیت سیستماتیک توکن LINK برای بخش های رو به رشد توکن سازی دارایی و دارایی های دنیای واقعی (RWA) روند صعودی داشته است.

روند فروش سریع غیرمعمولی که در بین سرمایه گذاران نهنگی که LINK دارند مشاهده شد، این رالی را تهدید می کند.

سرمایه گذاران نهنگ در 10 روز گذشته 7 میلیون توکن LINK را بارگذاری کردند

علاقه سازمانی به موج توکن‌سازی دارایی‌ها از زمانی که تایید ETF بیت‌کوین در اواسط ژانویه به بخش ارزهای دیجیتال مشروعیت بخشید، افزایش یافته است. با ارائه فیدهای قیمت خارج از زنجیره به پروتکل‌های بلاک چین، Chainlink در مرکز رشد بخش دارایی دنیای واقعی قرار دارد.

بین 1 فوریه و 12 فوریه، قیمت چانلینک 35 درصد افزایش یافت و برای اولین بار از ژانویه 2022، سد 20 دلاری را شکست. سود در هفته گذشته

نمودار Santiment تغییرات بلادرنگ موجودی توکن LINK توسط بزرگترین سرمایه گذاران در اکوسیستم Chainlink را نشان می دهد. این نشان می دهد که 100 کیف پول برتر نهنگ Chainlink از زمانی که قیمت LINK در 3 فوریه از 18 دلار عبور کرد، در حال فروش ولگردی بوده است.

بین 3 فوریه و زمان انتشار در 12 فوریه، نهنگ‌های Chainlink 6.9 میلیون توکن را تخلیه کردند و موجودی را از 712.7 به 705.8 میلیون LINK کاهش دادند.

تعادل زنجیره ای (LINK) که توسط 100 موجود برتر نهنگ در مقابل قیمت نگهداری می شود | منبع: Santiment

با قیمت میانگین متحرک 10 روزه (SMA) 18.9 دلار برای هر توکن، لینک 6.9 میلیونی که اخیراً بارگذاری شده است، 130.4 میلیون دلار ارزش دارد. وقتی نهنگ‌ها در مدت کوتاهی چنین فروش گسترده‌ای انجام می‌دهند، افزایش قیمت را در معرض خطر قرار می‌دهد.

همچنین بخوانید:   کسب درآمد از Cryptotab

اولاً، چنین فروش با حجم بالایی، عرضه بازار را کاهش می‌دهد و نوسان قیمت‌ها را در کوتاه‌مدت دشوارتر می‌کند.

ثانیاً، اگر بزرگ‌ترین سهامداران در یک اکوسیستم وارد یک فروش طولانی مدت شوند، می‌تواند سرمایه‌گذاران خرده‌فروش را نیز ترسانده یا ربات‌های مبادله کپی را وارد موقعیت‌های نزولی کند. این عوامل حیاتی می توانند با هم ترکیب شوند و باعث کاهش کوتاه مدت قیمت Chainlink شوند.

پیش بینی: آیا قیمت Chainlink می تواند بالای 20 دلار بماند؟

بر اساس روند داده‌های زنجیره‌ای تحلیل‌شده، دارندگان Chainlink می‌توانند انتظار کاهش قیمت به زیر سطح حمایت ۲۰ دلاری را داشته باشند، اگر فروش نهنگ‌ها در روزهای آینده کاهش نیابد.

با این حال، با توجه به هجوم رو به رشد توکن سازی دارایی ها و باد مخالف صعودی بیت کوین (BTC) به بالای 50000 دلار در 12 فوریه، قیمت LINK می تواند سطح حمایت نسبتا بالایی در حدود 16 دلار پیدا کند.

نمودار جهانی درون/خارج پول IntoTheBlock این چشم انداز را بیشتر تایید می کند. این نشان می دهد که 63270 آدرس 147.2 میلیون لینک را با قیمت متوسط ​​16.30 دلار به دست آورده اند.

اگر سطح حمایت بحرانی 16 دلار حفظ نشود، قیمت LINK ممکن است در معرض خطر نزول به زیر 15 دلار باشد.

پیش‌بینی قیمت Chainlink (LINK)، فوریه 2024
Chainlink (LINK) پیش بینی قیمت، فوریه 2024 | منبع: IntoTheBlock

گاوها هنوز هم شانس راه اندازی یک رالی به سمت 25 دلار را دارند، به خصوص اگر نهنگ ها بتوانند روند فروش مداوم خود را کاهش دهند.

اما در این سناریو، خرس‌ها می‌توانند یک دیوار فروش اولیه در اطراف قلمرو 24 دلاری ایجاد کنند. در آن منطقه، 74160 آدرس، 34.1 میلیون LINK را با قیمت متوسط ​​24.3 دلار خریداری کردند. اگر تصمیم به خروج زودهنگام بگیرند، قیمت LINK می تواند یک عقب نشینی دیگر وارد کند.

همچنین بخوانید:   SEC به احتمال زیاد ETF اتریوم را پس از اولین ETF معاملات آتی بیت کوین تصویب می کند

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا