اخبار رمز ارز

بازی بلاک چین VR در حال ظهور پنجمین Scape شاهد پشتیبانی قوی از ICO است

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

پروژه جدید بلاک چین VR 5th Scape (5SCAPE) بیش از 3.5 میلیون دلار بودجه ICO دارد و به گمانه زنی ها در مورد پتانسیل آن برای تغییر شکل بازی دامن می زند.

سرمایه گذاران کریپتو در مورد پروژه جدیدی به نام 5th Scape (5SCAPE) هیجان زده شده اند که بازی های VR را با فناوری بلاک چین ترکیب می کند. با توجه به اینکه ICO در حال انجام آن بیش از 3.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است، بسیاری از آنها می پرسند که آیا این ارز دیجیتال می تواند برای یک شکست انفجاری آماده باشد.

بازی AAA VR با ابزارهای بلاک چین با 5th Scape ملاقات می کند

5th Scape در حال ایجاد یک اکوسیستم کامل است که تجربیات بازی AAA را با پتانسیل بی حد و حصر بلاک چین ترکیب می کند. در هسته این پروژه، کتابخانه‌ای از شبیه‌سازی‌های ورزشی واقعی، بازی‌های رزمی، و تجربیات مسابقه‌ای قرار دارد که همگی برای انتقال بازیکنان به دنیای VR همهجانبه بهینه‌سازی شده‌اند.

با این حال، توسعه‌دهندگان 5th Scape قصد دارند از طریق ارائه‌های سخت‌افزاری پیشرفته، فاکتور غوطه‌وری را به ارتفاعات جدیدی ببرند. این پیشنهادات شامل یک هدست واقعیت مجازی به نام VR Ultra است که تصاویری واضح و ردیابی حرکت را ارائه می دهد. VR Ultra با صندلی‌های بازی با طراحی سفارشی 5th Scape جفت می‌شود که ارگونومی را برای جلسات طولانی به حداکثر می‌رساند. تامین انرژی کل این اکوسیستم، توکن بومی 5th Scape، 5SCAPE است که دارای عرضه ثابت 5.21 میلیارد است.

همانطور که در وایت پیپر پروژه ذکر شده است، دارندگان 5SCAPE مزایایی مانند دسترسی رایگان مادام العمر به کتابخانه بازی 5th Scape و بازدهی جذاب را دریافت خواهند کرد. حتی یک بازار سازندگان غیرمتمرکز وجود خواهد داشت که از 5SCAPE به عنوان ارز مبادله ای بومی استفاده می کند. تیم 5th Scape از بازی‌ها و سخت‌افزار همه‌جانبه گرفته تا مدل توکن چندکاره آن، چشم‌انداز ترکیب واقعیت مجازی با Web3 را به روشی منحصربه‌فرد دارد. این جاه طلبی به نظر می رسد که یک محرک اصلی پشت تقاضای عظیم ICO تا کنون بوده است.

5th Scape ICO بیش از 3.5 میلیون دلار قبل از لیست بورس افزایش می دهد

اوایل امروز، 5SCAPE ICO از نقطه عطف 3.5 میلیون دلاری عبور کرد زیرا خریداران همچنان در حال انباشته شدن هستند.

با توجه به قیمت 0.01 دلاری در نظر گرفته شده برای فهرست، کسانی که در ICO 5th Scape شرکت می کنند در حال حاضر به 303 درصد هزینه کمتری نسبت به آنچه که توکن در نظر گرفته شده است دسترسی دارند. با توجه به اینکه انتظار می‌رود فهرست‌های مبادلات کمی پس از پایان ICO انجام شود، این پتانسیل آربیتراژ برای سرمایه‌گذاران سفته‌باز جذاب است.

نکته مهم این است که تیم 5th Scape قصد دارد 521 میلیون توکن 5SCAPE را برای تامین نقدینگی پس از فهرست شدن توکن 5SCAPE در صرافی ها کنار بگذارد. همچنین انتظار می رود ارزش بازار اولیه این توکن 15 میلیون دلار باشد. با این حال، برخی از اعضای کانال تلگرامی 5th Scape معتقدند که با توجه به هیاهوی شدید پیرامون پروژه، این پیش‌بینی ارزش بازار محافظه‌کارانه خواهد بود.

چرا جاه‌طلبی‌های متاورز 5th Scape در حال ایجاد سر و صدای اصلی است

چیزی که به نظر می رسد 5th Scape را از دریای دیگر پروژه های رمزنگاری که برای سرمایه سرمایه گذاران رقابت می کنند جدا می کند، جاه طلبی و دامنه آن است. هدف 5th Scape به جای تمرکز بر روی یک محصول یا مورد استفاده، ایجاد یک اکوسیستم کامل است که شامل بازی ها، سخت افزارها، بازارها و موارد دیگر می شود.

این رویکرد جامع در حال حاضر با نام‌های بزرگ دنیای رمزارز آغاز شده است. سازندگان اصلی محتوای اصلی مانند اسکار راموس و متیو پری – که مجموعاً بیش از 290000 مخاطب YouTube دارند – خرابی هایی را ایجاد کرده اند که برنامه های 5th Scape را افزایش داده اند. برای آنها، ارزش پیشنهادی پروژه در پتانسیل آن در بخش متاورس نهفته است.

بر اساس گزارش اخیر SkyQuest Technology، انتظار می‌رود ارزش بازار جهانی متاورس تا سال 2031 به 803 میلیارد دلار برسد. اگر 5th Scape بتواند بخشی از این بازار به سرعت در حال رشد را تصاحب کند و تیم توسعه موفق شود به اهداف استراتژیک خود دست یابد، پتانسیل 5SCAPE برای قدردانی می تواند بسیار زیاد باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت 5th Scape ICO مراجعه کنید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا