اخبار رمز ارز

از آنجایی که نهنگ‌های کریپتو اتریوم و شیبا اینو بیشتری می‌خرند، علاقه به پولیکس افزایش می‌یابد


افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

بازار کریپتو به دنبال تایید ETF های بیت کوین نقطه ای سقوط کرد. با این حال، بسیاری از سرمایه گذاران از این افت برای خرید بیشتر اتریوم (ETH) و Shiba Inu (SHIB) استفاده کردند. Pullix (PLX) همچنین با جذب بیش از 4.6 میلیون دلار در پیش فروش مداوم، علاقه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.

نهنگ ها روی اتریوم دو برابر می شوند

اتریوم اخیرا سقوط کرده است. در حالی که برخی از سرمایه گذاران ETH خود را فروختند، نهنگ ها از قیمت های پایین برای خرید بیشتر استفاده کردند.

بر اساس گزارش Spot On Chain، یک نهنگ تنها بیش از 46 میلیون دلار ETH را قبل از سرمایه گذاری در Lido، یک پلت فرم نقدینگی، خریداری کرد.

نهنگ دیگری ۷.۳ میلیون دلار برای خرید اتریوم هزینه کرد.

افزایش فعالیت نهنگ‌ها نشان می‌دهد که فعالان بازار نسبت به ETH صعودی هستند.

این خوش‌بینی در بحبوحه بحث‌های جاری در مورد اینکه آیا کمیسیون SEC ایالات متحده یک ETF اتریوم را تایید می‌کند یا خیر است.

پیش فروش Pullix جلب توجه می کند

Pullix ویژگی های صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز را ترکیب می کند.

فرصت‌های کسب درآمد متنوعی از جمله علاقه منفعل به تامین نقدینگی و سهام را ارائه می‌دهد.

پولیکس همچنین معاملات نقدینگی و معاملات مبتنی بر لغزش را برای معاملات سریع و کارآمد در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد.

در پیش فروش جاری، PLX با قیمت 0.10 دلار تغییر می کند. تحلیلگران انتظار دارند پس از راه اندازی آن در سه ماهه اول 2024، رشد بیشتری داشته باشد.

نهنگ ها شیبا اینو بیشتری می خرند

داده‌های Onchain نشان می‌دهد که نهنگ‌ها شیبا اینو (SHIB) و ETH بیشتری را روی هم جمع می‌کنند.

بر اساس Etherscan، یک نهنگ ناشناس بیش از 606 میلیارد SHIB خریداری کرد و کل دارایی SHIB آنها را به بیش از 1 تریلیون سکه رساند.

تاکنون، Shibarium، یک راه حل لایه 2، بیش از 300 میلیون تراکنش را با میانگین 1.2 تا 7.8 میلیون تراکنش در روز پردازش کرده است.

این افزایش ممکن است از قیمت ها حمایت کند.

بستن افکار

کاهش قیمت ها نهنگ ها را به خرید ETH و SHIB بیشتر تشویق کرد. در عین حال، افزایش تقاضا برای PLX پتانسیل پولیکس را نشان می دهد.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارسهیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا