اخبار رمز ارز

ارتقای Dencun اتریوم برای آینده شبکه حیاتی است

بنیانگذار Tenderly و SVP Nebojsa Urosevic گفت اتریوم باید خود را با افزایش سرسام آور حجم تراکنش ها وفق دهد بدون اینکه هزینه زیادی از کاربران دریافت کند زیرا پذیرش جهانی تسریع می شود.

اتریوم (ETH) در شرف اجرای ارتقاء Dencun است که بسیار بحث برانگیز است، یک بازنگری تکنولوژیکی در لایه پایه بلاک چین با هدف تقویت توان عملیاتی شبکه و کاهش هزینه‌های تراکنش با اجرای proto-dankharding.

Dencun از طریق دسترسی به حباب ها، ظرفیت داده گسترش یافته را برای راه حل های L2 مانند Optimism باز می کند. Urosevic که 10 سال تجربه در مهندسی نرم دارد و یک ماشین مجازی مقیاس پذیر Ethereum (EVM) را در Tenderly نگهداری می کند، معتقد است که این ارتقا برای آینده defi حیاتی است و برای رفع موانع ورود کاربران جدید مهم است.

برای اطمینان از رسیدن فناوری بلاک چین به مقیاس جهانی، ما باید زودتر به این مسائل بپردازیم، به خصوص که ظرفیت شبکه اتریوم محدودتر می شود. مقیاس پذیری پایدار اتریوم تضمین می کند که فضای کافی برای ظهور برنامه های جدید بدون به خطر انداختن امنیت شبکه، تمرکززدایی یا تجربه کاربری وجود دارد.

Nebojsa Urosevic، یکی از بنیانگذاران Tenderly و SVP

بهره گیری از فناوری چند زنجیره ای برای مقیاس پذیری اتریوم

اوروسویچ با کریپتوفارسبه اشتراک گذاشت، از آنجایی که اتریوم را نمی‌توان تا بی نهایت بدون وارد شدن به سه‌گانه بلاک چین مقیاس کرد، راه‌حل‌های چند زنجیره‌ای لایه‌ای ثابت کرده‌اند که مسیری کارآمد برای مقیاس‌پذیری طولانی‌مدت هستند.

در طول سال‌ها، جامعه توسعه‌دهندگان روی راه‌حل‌های زیادی برای مقیاس‌پذیری اتریوم کار کرده‌اند. در حالی که هر یک از آنها مزایای خود را دارند، مجموعه های خوش بینانه و دانش صفر امیدوارکننده ترین، کارآمدترین و ایمن ترین آنها هستند.

Nebojsa Urosevic، یکی از بنیانگذاران Tenderly و SVP

یکی از بنیانگذاران Tenderly گفت که Dencun اتریوم این مجموعه‌ها را تشویق می‌کند تا زنجیره‌های عمومی‌تر و خاص‌تری را راه‌اندازی کنند تا به انواع مختلف کاربران پاسخ دهند. به گفته اوروسویچ، این قابلیت حمل یکپارچه ابزار، که با پرداخت هزینه های توان عملیاتی از طریق Dencun ارزان تر شده است، برای شرکت های web2 مهم خواهد بود زیرا شرکت های سنتی تر را به طور انبوه معرفی می کنند.

بهبود زیرساخت توسعه دهندگان برای پذیرش گسترده

SVP Tenderly خاطرنشان کرد که در حال تکامل اکوسیستم‌های چند زنجیره‌ای در نهایت سطوح بیشتری از پیچیدگی را تقویت می‌کنند. با این حال، این کهنه‌کار نرم‌افزار می‌گوید ارائه ابزارها و شیوه‌های استاندارد شده برای توسعه‌دهندگان وب 3 در حالی که مانع ورود سازندگان وب2 می‌شود، می‌تواند یک جامعه بدون اصطکاک را برای نوآوران تسهیل کند.

اوروسویچ پیشنهاد کرد که اگر دنکن به وعده های خود عمل کند، تحقق این راه حل آسان تر می شود.

فعال کردن رشد و توسعه صنعت بلاک چین در مقیاس بزرگتر با حمایت از سازندگان آن شروع می شود. تضمین تجربه یکپارچه برای توسعه دهندگان Web3 و تجهیز آنها به ابزارها و زیرساخت های ضروری، پیش نیاز نوآوری بیشتر است.

Nebojsa Urosevic، یکی از بنیانگذاران Tenderly و SVP

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا