اخبار رمز ارز

آیا دوج کوین در این کریسمس دوباره بالا می رود؟

همراه با عبارت حرکت نزولی برای بازار ارزهای دیجیتال، دوج کوین  نیز همین روند را دنبال کرده است. در واقع، بیت کوین پیشتاز در بازارهای صعودی و نزولی است، و اکثر آلتکوین ها دنبال کننده آن هستند. زمانی که بازار یک روند صعودی را به تصویر می‌کشد، هر معامله‌گر و سرمایه‌گذار از نمودارهای معاملاتی مایل به سبز لذت می‌برد. اما واقعیت این است که اگر مردم انتظار نمودارهای صعودی را داشته باشند، بازار نمودارهای نزولی را نیز برای آنها به نمایش خواهد داد.

به طور قابل توجهی، نمودارهای قرمز و سبز چرخه حیات بازار کریپتو از زمان تولد آن است. معامله گران باتجربه می دانند که پیش بینی حرکت های صعودی و جانبی به آنها در تجارت و قفل کردن ارزهای دیجیتال کمک می کند. علاوه بر این، کاهش قیمت رمزارزها را می توان با کمک ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی که داده های گذشته را تجزیه و تحلیل می کند، شناسایی کرد.

امتیاز دوج یک امتیاز بسیار بالا و بسیار پایین را در اواسط هفته آوریل نشان می دهد. هنگامی که منحنی قیمت در 0.073 دلار در 13 آوریل ثابت بود، امتیاز دارایی به بالای 80 رسید. این الگوریتم به وضوح از الگویی شامل توییت های افراد مشهور و حجم معاملات رو به رشد پیروی می کند. روند قیمت نیز به همین شکل دنبال شد و در کمتر از 12 ساعت به 0.141 دلار رسید.

در حالی که الگوریتم با بازگشت مجدد در رالی خود به معامله گران سیگنال می داد ،ارزش قیمت دوج جهش کرد و به اوج خود رسید. پس از رسیدن به اوج ارزش خود، دوج در عرض چند ساعت به 0.110 دلار رسید که منجر به کاهش امتیاز آن زیر 30 شد.

بنابراین این به معنای آن نیست که الگوریتم به معامله گران توصیه معاملاتی می کند، بلکه سیگنالی را ارائه می دهد. با داده های تاریخی شرایط صعودی و نزولی، سیگنال مفیدی برای یک دارایی خاص ارائه می دهد. از این استراتژی معاملاتی می توان برای تحلیل و داشتن ایده ای از نمودارهای معاملاتی استفاده کرد. این الگوریتم‌ها ممکن است به معامله‌گران ماهر در انتخاب دارایی‌های دیجیتال و قفل کردن سود کمک کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا