بیت کوین

آموزش راه اندازی درگاه بیت کوین بر روی سایت شما

درگاه بیت کوین

سایت شما مشتریان در خارج از ایران دارد؟ ایا می دانستید که بهترین راه برای ارائه خدمات به مشتریان خارجی و حتی ایرانیان خارج از کشور درگاه بیت کوین است؟

بیت کوین گمنامی کاربران را حفظ و امنیت بالایی دارد ،همین دلیل باعث شده که افراد زیادی در سراسر دنیا برای تراکنش هایشان از بیت کوین استفاده کنند و حتی خودپردازهای بیت کوین در سراسر دنیا مورد استفاده قرار بگیرد چنانچه هنوز در بیت کوین حساب کاربری ندارید اینجا را کلیک کنید.

برای مجهز کردن وبسایتتون به درگاه بیت کوین راههای زیادی وجود دارد ،شرکت های زیادی درحال حاضر این خدمت رو ارائه می دهند و شما به راختی و پرداخت مقدار کمی کارمزد میتوانید از درگاه بیت کوین استفاده کنید.

شرکت های ارائه دهنده درگاه بیت کوین

از سایت های ارائه دهنده خدمات درگاه بیت کوین ،bitpay.com است که عموم سایت هایی که از درگاه بیت کوین استفاده می کنند.

از خدمات این سایت بهره می برند که 1% کارمزد می گیرد و حساب بیت کوین شما را می تواند به حدود 40 واحد پولی دنیا تبدیل کند که متاسفانه واحد پولی ما جزء این 40 واحد پولی نیست

وب سایت ایرانی jeeb.io یکی از آنهاست ،که علاوه بر ارائه درگاه اینترنتی بیت کوین میتوانید آن را به تومان تبدیل کنید و در هنگام واریز سایت انتخاب کنید که به صورت بیت کوین،دلار یا تومان دریافت کنید.

از دیگر امکانات این سایت افزونه های کاربردی برای سایت های مختلف است که در تصویر زیر مشخص شده است. این سایت برای تراکنش های بیت کوین 1% کارمزد می گیرد و برای تبدیل به تومان هم 2 % کارمزد دریافت می کند

افزونه درگاه بیت کوین

در برخی از سایت ها دریافت بیت کوین به دلیل کارمزد تراکنش بالایی که این شبکه دارد به صرفه نیست و بهتر است که معادل آن را به صورت دلار یا تومان دریافت کنید، چنانچه برای دریافت بیت کوین از درگاه ها پافشاری می کنید سعی کنید تا موجودی بیت کوین حسابتان به میزان قابل توجهی برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا